Falcon Temizleme Sistemleri Bayilikler Verecek

Falcon Temizleme Sistemleri, sağlıklı bir yaşamın vazgeçilmez unsuru olan hijyenin sağlanması konusunda; Endüstriyel ürün imalatı ve buna bağlı olarak teknik hizmetler sunmak üzere,1956 yılında kimyayı seven ve onu bir meslek olarak gören mühendisler tarafından kurulmuş, Almanya merkezli üretici bir firmadır.

Falcon Temizleme Sistemleri
Falcon Temizleme Sistemleri

Falcon Temizleme Sistemleri, olarak bizler üretimin her aşamasında kimya eğitimi almış uzman ve profesyonel bir kadroyla çalışmaktayız. İlk günkü heyecanımızı her daim taze tutarken sektörümüzdeki yeni bilgi ve teknikleri de yakından takip ediyor, ürün geliştirme ve üretim sürecine bu yeni bilgi ve teknikleri uygulayarak dünya kalitesinde ürünler üretiyoruz.

İmalatını gerçekleştirdiğimiz 300’ün üzerindeki ürünümüzün tamamını titiz ve itinalı çalışmalarımızın göstergesi olmak üzere “ISO 9001/14000ve OHSAS 18001 Kalite Güvence Belgeleri’ ne haiz olarak EcoLabel, GMP üretim ruhsatına sahip üretim tesislerimizde üretilmektedir. Titiz ve itinalı bir üretimin ayrılmaz bir parçası ve onu tamamlayan son halka kuşkusuz ürünlerin nihai tüketici tarafından maksadına ve mekânına uygun bir şekilde uygulanması aşamasıdır. Üretimin tamamlayıcı bir halkası olan bu hizmet “sağlıklı ortam (hijyen) eğitimleri ve satış sonrası destek” adı altında genel merkeze bağlı olarak çalışan, ürünlerin teknik ve uygulama hususiyetlerine vakıf uzmanlarımız ve bölge bayilerimiz tarafından verilmektedir. Falcon Türkiye, Orta Asya ülkelerinin de bağlı olduğu bir merkez konumundadır. Azerbaycan, Kazakistan, Kırgızistan, Türkmenistan ve Moğolistan’ da güçlü bayileri ve depoları bulunmaktadır.

KALİTE POLİTİKAMIZ
• Kontrolü amaçlayan kalite sisteminin kurulmasını sağlamayı, üretimde en ileri teknoloji seviyesine ulaşmayı, standartlara uygun üretimi maksimum kalitede gerçekleştirmeyi, üretim sürecinin her aşamasında temel ilkemiz kabul ettik.
• Dürüst, bilinçli ve ilkeli çalışmayı, kazanılanı hak etmeyi, hatasız iş anlayışını ve takım ruhunu benimsedik.
• Çevre ve insan sağlığına uygun kaliteli ürün üretmeyi ve sürekli iyileştirmeyi amaçladık.
• Hijyen ve temizlik alanında bilgi birikimimiz ve teknolojimizle müşterilerimize zamanında ve profesyonel hizmet vermeyi, bilinçlendirmeyi, yenilikte pazarda öncü olmayı ilke edindik.
• Müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini karşılayacak kalite seviyesini sağlamak anlayışından yola çıkarak, bütün personelimizle birlikte kalite politikamızdan ödün vermeden ürün alanında sektörün lideri olmaya kararlıyız.
• Müşterilerimize yakın olmamız, tekrar ve tekrar test edilen ve güvenli test serileri halinde piyasaya sürülen bu tür ürün yeniliklerin üretildiğini gösterir. En yüksek kalite, söz vermektir.

Bayilik Şartları ve Yatırım Maliyetleri: Karşılıklı görüşülebilir. 50 bin TL civarı sermaye gerektirir.
Bayi – Franchise Şube Sayısı: 12
Franchising / Bayilik Destekleri: Personel Destekleri, Bölge Koruması, Pazarlama Desteği, Reklam Destekleri

Franchise Bayi Yetkilisi: Zafer Şahinoğlu
Telefon numaraları: 0533 593 19 90
Mail: info@falcontr.com
Web: www.falcontr.com
Adres Bilgileri: Üsküdar – İstanbul

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here