Farklı ve yeni bir iş fikri Crowdsync

  4

  Crowdsync, izleyicilere kendi versiyonlarını yönetmek için aynı anda ve aynı konumda çekilen görüntüleri kullanma olanağı tanıyor. Son yıllarda müzik sektöründe bulunan herkes, hayranlar için akıllı telefonları ile deneyimlerini kaydetmelerinin ne kadar basitleştiğini biliyor. Bundan esinlenerek, Crowdsync izleyicilere kendi versiyonlarını yönetmek için aynı anda ve aynı konumda çekilen görüntüleri kullanma olanağı tanıyarak bu görüntüleri kullanma fırsatı sunuyor.

  Crowdsync
  Crowdsync

  Herhangi bir konserde çekim yapanlar bu görüntüleri, veri tabanını otomatik olarak coğrafi etiketler ve zaman bilgisi ile eşleşen videoları taramak için kullanan Crowdsync’e yükleyebiliyor. Uygulama daha sonra videoları eşleştirerek izleyicilere dört farklı açıdan görüntüyü aynı anda izleme imkanı sağlıyor. Ekranı yürütmek gerçek zamanlı yeni kamera açılarını yüklüyor ve zaman tüneli özelliği de daha karmaşık bir görüntü düzenleme seçeneği sunuyor. Gelecek dönemde, uygulamayı yöneten ekip düzenlenmiş filmleri ekleme imkanını da sunmayı umuyor. Aşağıdaki video, App Store’dan ücretsiz olarak edinilebilen uygulamayı tanıtıyor.

  Crowdsync, konser katılımcılarının kendi uygulamalarını test edebilecekleri Teksas merkezli SXSW Music Accelerator firmasının Mart ayındaki ilk uygulamalarından biri olacak. İnteraktif katılım, eğlence dünyasının yükselen değeri olma yolunda ilerlerken, izleyicilere kullandıkları içeriğe birinci elden müdahale şansı başka nasıl sağlanabilir ki?

  CEVAP VER

  Please enter your comment!
  Please enter your name here