Farlı Ayakkabılar İle Yolunuzu Kaybetmeyin

Farlı Ayakkabılar İle Yolunuzu Kaybetmeyin 1

Night Runner Shoe Lights adlı ürün, spor ayakkabılara monte edilebilen bir far sistemi.

far

Bazı insanlar hava karardıktan sonra spor yapmayı seçerler. Bunda bazen zevkler bazen de imkanlar rol oynar. Ancak nasıl olursa olsun hava karardıktan sonra koşu ya da yürüyüş yapmak özellikle yeterli aydınlatmanın bulunmadığı ortamlardaysanız bazı riskleri de yanında taşır. Önünüzü görmediğinizde yolunudaki engelleri, çukurları ya kabarmış yüzeyleri farkedemezsiniz. Bu soruna çare bulmak isteyen geliştiriciler ayakkabılara monte edilebilen LED far sistemini ürettiler.

75-lumen LED ışıklar ayabbıların bağcıklarına kolayca monte edilebiliyor ve yürürken ya da koşarken kesinlikle yerinden çıkmıyor. 270 derecelik bir açıyla önünüzü aydınlatabilen cihaz ayrıca dikkatsiz sürücüler tarafından farkedilmenizi de sağlıyor. Işıklar düşük enerji harcama özelliğine sahip olmasına rağmen önünüzü 270 derecelik bir açıyla yaklaşık 30 mertereye kadar aydınlatabiliyor.

Ön tarafa beyaz LED ışık yayan cihazın ayrıca arka tarafına bakan kısmından da kırmızı ışık yayarak arkanızdan gelen araçların dikkatini çekmenize imkan sağlıyor.

far2

Cihaz Kickstarter üzerinden tanıtılırken kampanya süresince fiyatı ise 50 dolar. Geliştiriciler kampanya süresince 35 bin dolarlık bir fon elde etmeyi amaçlıyor.

1 YORUM

 1. Led ışıklı ayakkabı bağcıları sizin farklılığınızı yansıtacak bir üründür. Gece yürüyüşlerinde yolu aydınlatarak hem güvenliğinizi sağlayıp, emde ayak hareketlerinize göre hoş bir görünüm sağlayacaktır.

  Kullanımı bildiğimiz ayakkabı bağcıkları gibidir basit ve kullanışlı.

  Işıklı Bağcıkları yalnızca ayakkabılarınız için değil örneğin; bileklik, evcil hayvanlarınız için bir tasma ya da karanlık mekanlarda aydınlatıcı olarak nasıl kullanacağınıza artık siz karar verin.

  Hem işlev gören hem de görsellik katan bir tasarım.

  Ürün Özellikleri:
  •Bağcık Uzunluğu: 80 cm
  •Bir Bağcık 1 Kalem Pil İle çalışmaktadır.(Ürün size pil takılı halde gelecektir)
  •Led ışıklı olduğundan tasarrufludur.
  •Pil Ömrü uzun sürer sürekli pil değiştirmek zorunda kalmazsınız.
  http://istanbultoptansatismerkezi.com

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here