Faturaofis bayilik veriyor

Bayilik Kategorisi : HİZMET BAYİLİĞİ
Firma İsmi : FATURAOFİS
Kuruluş Yılı : 2007
Şube Sayısı : 196

Firma Tanıtımı : Mobil Pos Fatura Ödeme ve Kontör TL yükleme bayimiz olun işletmenize ek gelir yaratın herhangi bir bilgisayara, yazıcı, internet ve dekont’a ihtiyaç duymadan Mobil Pos Fatura Ödeme sistemini kazanç fırsatına çevirmek için 0274 600 00 28 numaralı telefonumuzu arayınız. İşlem sınırlaması olmadan, anında ödeme garantili sistemimizi özellikle Market, Büfe, Kırtasiye, İnternet Kafe, Cep Telefon Bayileri, Fatura Ödeme Merkezleri, Kontörlü Telefon Görüşme Noktaları sınırlı sayıda bayilik için lütfen bizi arayınız.

Bayilik Şartları : Kimlik Fotokopisi
Vergi Lev. Fotokopisi
İmza Beyannamesi
Bayilik sözleşmesi

Bayilik Yatırım Maliyeti ve Ortalama Kar Marjı : 500 TL – 1500 TL
% 70 Kar Marjı

Bayilik için ek şartlar : Mobil Pos Fatura Ödeme ve Kontör TL yükleme bayimiz olun işletmenize ek gelir yaratın herhangi bir bilgisayara, yazıcı, internet ve dekont’a ihtiyaç duymadan Mobil Pos Fatura Ödeme sistemini kazanç fırsatına çevirmek için 0274 600 00 28 numaralı telefonumuzu arayınız. İşlem sınırlaması olmadan, anında ödeme garantili sistemimizi özellikle Market, Büfe, Kırtasiye, İnternet Kafe, Cep Telefon Bayileri, Fatura Ödeme Merkezleri, Kontörlü Telefon Görüşme Noktaları FATURAOFİS BAYİSİ OLABİLİR

Adres Şehir: KÜTAHYA
Posta / Posta Kodu: 43300
Ülke: Turkey
İlgili Kişi : KENAN KAR
Telefon Numarası (274) 6000028
E-posta fatura-43@hotmail.com
Web Sitesi : www.faturaofis.com

2 YORUMLAR

  1. Merhaba;

    Fatura ödeme merkezleriyle alakalı her türlü sorunuza aklınızda şüpheye yer bırakmayacak şekilde cevap veriyoruz.

    Not : Firmamız banka ve kurum anlaşmaları yapmıştır.Daha fazla bilgi için lütfen 0232 489 10 47 numaralı telefondan bize ulaşınız.

  2. 2013 Nisan ayında 1250 tl karşılığında Malatya faturaödeme ana bayiliği alarak iş yeri açtım. Yalnız bayiliği aldığımdan beri hiçbir fatura gününde yatmadı, sürekli telefon ederek yatırtıldı. Bana vermiş olduğu tüm vaatler yalan çıktı en fazla 3,5 ay dayanabildim ve dükkanımı kapatmak zorunda kaldım. Sistemdeki 1230 tl paranın geri ödemesini yapmadı ve bayilik için vermiş olduğum parada boşa gitmiş oldu. Bunların üzerine hem şirket hemde cep telefonlarını kapattı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here