Favoriduş Duşakabin Sistemleri Bayilik Veriyor

Favoriduş Duşakabin Sistemleri Bayilik Veriyor

Favoriduş Duşakabin Sistemleri Bayilik

favroidusFAVORİDUŞ vizyonu kalite bilinciyle müşterilerin, tedarikçilerin ve çalışanlarının yaşam kalitesini artırmaktır. Firmamız duşakabin ve banyo mobilyaları sektöründe Türkiye’nin en seçkin firmalarından biri olmayı hedef olarak benimsenmiştir. Firmamız yılların verdiği deneyim ve tecrübe ile size en kaliteli hizmeti sunan, isteklerinize karşılık veren şirket yapısı ile size elit bir hizmet farkı sunmaktayız. Bunun için amacımız müşterilerin beklentileri doğrultusunda en kaliteli ürün ve hizmeti zamanında kendi markamızla sunmaktır.

FAVORİDUŞ, bu hedeflere eğitimli, yetenekli ve yetkin insanlarla ulaşacağının bilinciyle hareket etmektedir. Firmamızın ana ilkesi müşteri memnuniyetidir. Müşteri memnuniyetini sağlamak için bizlerle çalışmak isteyen müşteri taleplerini doğru ve yerinde tespit etmek, bütçelerine uygun model ve fiyat vermek, ürünümüzü hatasız ve tam zamanında göndermek ilk şartımızdır.

BAYİ-FRANCHİSE SAYISI: 6
BAYİLİK ŞARTLARI VE YATIRIM MALİYETİ: Bayilik başvurusu yönetim kurulu toplantısı sonrasında alınan karar ile başlamaktadır. Bayilik şartları başvuru kabulünün ardından bayiiye gönderilmektedir. Bayilik başvurusu için tıklayın!

BAYİLİK DESTEKLERİ:

  • PERSONEL DESTEĞİ
  • EĞİTİM DESTEĞİ
  • PAZARLAMA DESTEĞİ
  • BÖLGE KORUMASI
  • REKLAM DESTEĞİ

YETKİLİ KİŞİ: Mevlüt ARTAR
CEP TEL: 0 505 250 28 30
İŞ TEL : 0212 477 9765
favoridus@hotmail.com
www.favoridus.com
ADRES: Karadeniz Mah. 1138sk. No:11 Gaziosmanpaşa / İSTANBUL

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here