Ferco Motor yeni bayilikler verecek.

Ferco Grup bünyesinde faaliyet gösteren Ferco Motor ve Müzik Sistemleri Ticaret A.Ş. 2000 yılından bu yana, Avrupa’nın 1., dünyanın en büyük 4. motosiklet üreticisi olan Piaggio & C.S.p.a’nın , Türkiye genel distribütörlüğünü yapmaktadır.

Ferco
Ferco

Piaggio & C.S.p.a bünyesindeki Piaggio, Vespa, Gilera, Aprilia, Moto Guzzi ve Derbi markalarının satış ve satış sonrası hizmetlerini, Türkiye genelinde 30’un üstünde bayii ve yetkili servisiyle vermektedir.

Ferco Motor, scooter kültürünü yaymak amacı ile satış ve satış sonrası hizmetler haricinde de yatırımlara imza atmaktadır. Vitesli ve otomatik güvenli sürüş merkezi Vespa Academy, Ferco Motor kullanıcılarını etkinlikler ve gezilerle biraraya getiren Vespa Lovers Club ve daha geniş bir kitleye scooter keyfini yaşatmayı hedefleyen uzun dönem kiralama hizmeti Almost My Scooter ile motosiklet kültürünün her alanında hizmet vermektedir.

Ferco Motor bayilik açıklaması;

Piaggio Group’un Türkiye distribütörü Ferco Motor bayilikler veriyor. Yeni hizmet noktaları açarak bayi sayısını arttırmayı hedefleyen Ferco Motor 2015 yılında bayilik vermeye devam edecek. Ferco Motor, var olan Halen 30 bayi noktasını 3 yıl içinde 35 bayiye çıkartmayı hedefliyor.

Bünyesinde bulundurduğu Vespa, Moto Guzzi, Aprilia ve Piaggio markalarıyla her kesimden motosiklet kullanıcısına hitap eden Ferco Motor 2010 yılından bugüne 1051 olan satış adedini 1679 adede çıkarttı.

Konuyla ilgili değerlendirmede bulunan Ferco Motor Pazarlama Müdürü Seda Önalan Gül “Ferco Motor olarak artan bir grafikle satışlarımızıarttırmaya devam ediyoruz. Son 5 yılda yaklaşık %60’lık bir artışla 1679 adetlik satış başarısına ulaştık. Daha geniş kitlelere, Türkiye’nin hemen her noktasına ulaşma arzusundayız. Var olan hizmet ağımızı genişletmek üzere yeni bayilikler vermek istiyoruz. Önceliğimiz şu an temsil edilmediğimiz illere ulaşmak. Hedefmiz ise var olan 27 adet satış noktasını 3 yıl içinde 35’e çıkartmak” dedi.

Şu an için İstanbul, Tekirdağ, Çanakkale, İzmir, Balıkesir, Bursa, Antalya, Ankara, Gaziantep, Marmaris, Bodrum, Kuşadası ve Çeşme’ye yayılmış olan 27 adet bayiye sahip olan Ferco Motor; Konya, Kayseri, Samsun, Trabzon, Mersin, Adana, Hatay, İzmit, Adapazarı ve Fethiye öncelikli olmak üzere yeni bayilikler verecek.

Ferco Motor ve Müzik Sistemleri A.Ş.
Sarıyer Cad. ABC Plaza Kat 2 İstinye – İstanbul
Tel: 0212 323 69 64-65-66
Fax: 0212 323 69 68
info@fercomotor.com.tr

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here