Ferrari kiralamak iyi para kazandırıyor

Ferrari kiralamak

Ferrari kiralama işi güçlü bir yatırım gerektiriyor. Bu tarz iş fikirlerinde sermayenizin işi yapabilecek düzeyde yeterli olması size iyide para kazandırır. Son zamanlarda fırsat sitelerinde bazı ilanlar dikkatinizi çekmiştir. Ferrari ile tur atma özellikle çok dikkat çekiyor. İşin işleyiş mantığı basit ve sermaye olduktan sonra yapılışıda basit. İşi kurmak için gereken en az bir Ferrari, Ferrari ile tur atılabilecek bir pist ve Ferrari’yi kullanabilen iyi bir sürücü yeterli, gerisi pazarlama ve reklam ile zaten kendisine bir çok müşteri çekiyor.

Ferrari F430 Fiyatları

Sadece Ferrari F430’un ikinci el fiyatı 150.000 – 180.000 Euro arasında olması sanırım ne kadar büyük bir yatırım gerektirdiğini gösteriyor. Peki bunca yatırım sonrası bu firmalar nasıl para kazanıyorlar. Örneğin Ferrari ile 3 tur atmak 400 Tl’den başlıyor. (Kampanya zamanları hariç) bunun karşılığında sürücüye Ferrari ile resim çektirme ve sürüş videosunuda dvd olarak hediye ediyorlar. Ferrari’yi günde en az 20 kere kiralarsanız aylık 600 kiralamadan 600*400 Tl  :  240.000 Tl kazanmanız mümkün yani aslında çok çabuk para kazandırmaya başlayan bir iş ve kendi yatırımını da kısa sürede çıkartabilir.

Ferrari Kiralama
Ferrari Kiralama

Dikkat edilmesi gereken nokta ise gerekli izinlerin alınması ve günde en az 20 müşterinin bulunması. Bu noktada sizin pazarlama ve reklam harcamalarında bu işi iyi bilen ajanslarla veya kişilerle çalışmanız gerektiği.

Sponsor

1 YORUM

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here