Fishbit Dünyanın En Basit Akvaryum Denetleyicisi

Fishbit Dünyanın En Basit Akvaryum Denetleyicisi

Evcil hayvan beslemek her ne kadar güzel bir duygu olsa da evin temizliğini her zaman tehdit altında bırakmıştır. Hayvanseverler için bu durum hiç bir sorun teşkil etmemektedir. Evcil hayvanlar arasında bakımı en kolay olan balıklardır.

fishbitEvinizin bir köşesine kurduğunuz akvaryum sayesinde bir birinden renkli ve güzel balıklara ev sahipliği yapabilirsiniz. Her ne kadar bakımı kolay olsa da balıklarda bol ilgi ve alaka istemektedir. Sizin yükünüzü hafifletmek ve balıklarınızı daha sağlıklı yetiştirmek için bir proje geliştiriliyor.

Fishbit sayesin de suyun sıcaklığını pH değerini ve tuzluluk oranlarını rahatlıkla akıllı telefonunuzdan kontrol edebilirsiniz. Akıllı cihazınıza yüklediğiniz uygulama sayesinde su parametrelerini kolaylıkla kontrol edebilirsiniz. Fishbit akvaryum içerisinde ki bütün cihazlar ile etkileşim içerisinde olarak gerektiğinde gerekli olan cihazları devreye sokarak akvaryum içerisinde ki sorunlara son verir. Current Labs firması kickstarter sayesinde yatırımcılar ile buluşarak projesine destek bulmayı hedefliyor.

Firmanın toplamayı hedeflediği yatırım miktarı 71.750 dolar. Şu ana kadar 34.000 dolardan fazla yatırım toplayan firma projenin bitmesine kalan sürede hedefine ulaşmayı amaçlıyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here