Fix Silver Aksesuar Mağazaları Bayilik Bilgileri

Fix Silver Aksesuar Mağazaları Bayilik Bilgileri 2
Fix silver

Fix Silver Bayilik Bilgileri

Fix Silver aksesuar sektöründe bayilik – franchise veren markalardan birisi. 2015 yılında %15 büyüme hedefi olan Fix silver bayilik giriş bedeli talep etmiyor. Fix silver mağazalarının yüzde 90’ını franchise alanların oluşturduğunu söyleyen Genel müdür yardımcısı Manas Özgen toplam mağaza sayısının 26 olduğunu belirtiyor.

Fix Silver
Fix Silver

Fix Silver mağazalarında takı ve saat ağırlıklı ürünler bulunuyor. Sürekli düzenlediği kampanyalarını Fix silver’in resmi Facebook sayfasından takip edebilirsiniz. Özellikle avm’lerde takı sektöründe iş kurmak için düşünüyorsanız Fix Silver’i yakından incelemelisiniz.

İlk mağazasını 2005 yılında İstanbul Haznedar’da açarak perakende sektörüne giren Fix Silver, bugün ülkemizin en seçkin cadde ve AVM’lerinde yer almaktadır. Bünyesinde barındırdığı seçkin koleksiyonları ve geniş ürün seçenekleriyle genç hedef kitlenin ilgi gören markalarındandır. Dünyaca ünlü Morgan, Fcuk, Watchme, Elle, Lotus, Cat, Style & Steel gibi markalarının distribütörü olan ve bu seçkin markaların takı ve saat ürünlerini satış portföyünde bulundurmaktadır. Fix Silver, Türkiye’nin en büyük gümüş takı üreticilerinden olan Sezgin Group kuruluşudur. Sezgin Group tarafından üretimi gerçekleştirilen ve binlerce çeşit gümüş koleksiyonunun yer aldığı ürünleri ilk elden alıp tüketicisi ile buluşturmaktadır.

Fix Silver Franchise Açıkalaması:

Değerli Yatırımcı Adayımız; Sezgin Group olarak 60 yıla yakın bir süredir istikrarlı ve de üstün kaliteli hizmet anlayışımız ile mücevherat sektöründe faaliyetlerimizi sürdürüyoruz. Bu süre içersinde yarattığımız katma değer, kaliteli ürün ve hizmet anlayışımız ile bugün sektörde köklü bir yer edinmenin mutluluğunu yaşamaktayız. Üretim gücü, marka çeşitliliği, geniş ürün yelpazesi, nitelikli hizmet ve teknolojik altyapımız ile yurt çapında 18 ilde en seçkin lokasyonlardaki farklı noktalarda hizmet vermekteyiz. Bu gururu bizimle paylaşabilecek “Fix Silver” markası altında yüksek kaliteli hizmet verecek siz yatırımcılarımız ile birlikte ülkemizin her noktasına ulaşmayı hedefliyoruz. Fix Silver franchise işletmecisi olarak, sadık müşteri kitlesine ulaşabilecek kolay işletilen bir işletme ve karlı bir iş sahibi olacaksınız.Toplu alım gücü,ürün ve hizmetlerin sürekliliği gibi bireysel işletmeciliğin pazarlık gücüyle elde edemeyeceği tedarik avantajlarına sahip olacaksınız. Ulusal ve yerel pazarlama faaliyetlerine dahil olurken, insan kaynakları ve çağdaş mağazacılık uygulama desteği ile atan müşteri beklentilerini karşılayabileceksiniz. Fix Silver ekibinin, sisteminin ve markasının gücünü kullanarak kaliteli hizmet-marka seçenekleri ile kendi işinizi yaparken ailemizin tüm olanaklarından yararlanacaksınız. Yandaki formu doldurup bizlere ilettiğiniz takdirde, sizinle en kısa süre içersinde iletişim kurulacaktır. Kurumumuz ve de franchise sistemimiz ile ilgili her türlü bilgiyi ekibimize danışarak çalışma sistemimizi en iyi şekilde anlayacak ve gerekli değerlendirmeyi daha rahat yapabileceksiniz. Sizi de gelecekte başarılı işletmecilerimiz arasında görmekten mutluluk duyacağız.

Fix Silver bayilik iletişim bilgileri

Sezgin İş Merkezi
Gümüşpala Mah. Şükrbey Durağı E-5 Yanyol
No:140/A Kat 4 34320 Avcılar İstanbul

Tel : 0212 6953232
Fax : 0212 6950515
EMail:[email protected]

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here