Fixer3D – 3D Baskılar İçin Profesyonel Onarıcı Fon Topluyor

Fixer3D - 3D Baskılar İçin Profesyonel Onarıcı Fon Topluyor

3D Baskılar İçin Profesyonel Onarıcı Fixer3D

3D yazıcılardan sıklıkla bahsediyoruz. Bir çok firma 3D yazıcılar ile ürünler geliştirmeye başladı. Bütün ürünlerde olduğu gibi 3D yazıcılarda çeşitlilik artışı gözlenmektedir. Her zaman dediğimiz gibi geleceğin teknoloji olan 3D yazıcılara olan ilgi gün geçtikçe artış gösteriyor. Bu artışın doğal bir getirisi olarak farklı sektörlerde yavaş yavaş ortaya çıkmaya başladı. Bu sektörler ne olabilir diye düşünecek olursak bir kaç örnek verebiliriz.

Mesela 3D yazıcıların çoğalması ile 3D yazıcı yedek parça üreten firmalar, 3D yazıcı tamir dükkanları, 3D yazıcı alternatif geliştirici parçalar üreten firmalar gibi bir çok iş alanı sayabiliriz. Bugün sizlere tanıtacağımız ürün ise hatalı 3D baskıları düzeltmek için veya oluşturduğunuz 3D baskı da oluşan zararları tamir etmek için veya eklemeler yapmak için kullanabileceğiniz mükemmel bir 3D baskı düzeltici.
3D
Fixer3D isimli ürün sayesinde ortaya çıkardığınız işte eğer atlamalar yaptıysanız, bu atladığınız detayları düzenleye bilir ve ortaya kusursuz bir şaheser çıkartabilirsiniz. 3D Facture isimli firma tarafından geliştirilen bu muazzam proje kickstarter aracılığı ile fon toplayarak maddi sıkıntısını aşarak üretime geçmeyi planlıyor. Fixer3D projesi için kickstarter sakinlerinden 5.000 dolar fon talep eden firma talebi karşılığın da 15.000 dolardan fazla fon toplamayı başardı. Projenin bitmesine ise henüz 17 gün var. Ürünler ise 2016 Mayıs, Haziran ve Temmuz aylarında teslim edilmeye başlanıyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here