Flexwarm Dünyanın En Zeki Ceketi 100.000 Dolar Yatırım Aldı

Flexwarm Dünyanın En Zeki Ceketi 100.000 Dolar Yatırım Aldı 1
Flexwarm

Flexwarm adıyla geliştirilen ceket tam 13 saat boyunca vücudunuzu sıcak tutuyor.

Flexwarm dünyanın en zeki ceketi olarak lanse ediliyor. Amerika’nın Los Angeles kentinde geliştirilen Flexwarm adlı ceket kullanıcısını ısıtarak tam 13 saat boyunca üşümesini engelleyebiliyor. Bir çok yan özelliğe de sahip olan ürün şu anda 100 bin dolarlık satış yapmayı başarmış durumda.

isiticili-akilli-ceket
Flexwarm

Kış aylarında her ne kadar sıkı giyinirsek giyinelim bir şekilde üşümeyi başarırız. Özellikle sert mevsimlerde ve sert iklimlerde insanın kendisini sıcak tutması oldukça zor olabilmektedir.

Durumu irdeleyen Los Angeles’lı geliştiriciler soruna çözüm olacak bir ceket üretmeyi başararak tüm dikkatleri üzerine çektiler. 5 yıl süren araştırmaların ve geliştirmelerin sonucunda üretilen ceket, insanların her ortamda ihtiyaç duyabilecekleri ısıyı sağlayacak bir tasarıma imza atmış durumdalar. Öyle ki soğuk bir ofiste ellerinizin üşümesinden oturduğunuz kafede bacaklarınızın donmasına kadar her şey düşünülmüş. Üstelik ceket cep telefonunuzu şarj edebiliyor ve gerektiğinde ısı kontrollerinin telefonunuz üzerinden yapılmasını sağlayabiliyor.

flexwarm-ozellikleri
ceket

Kapşonlu mont, kapşonsuz ceket ve kolsuz yelek olarak da kullanılabilen Flexwarm, sırt ve göğüs kısmında bulunan zarar vermeyen ısıtıcılar sayesinde tam 13 saat boyunca kullanıcısını sıcak tutabiliyor. Bu anlamda üreticiler sadece sert kış şartlarını değil daha hafif şartlarda da kullanıcısının üşüyebileceğini hesap etmiş durumda.

Ürün sahip olduğu enerji kapasitesini gerektiğinde cep telefonunuzu şarj etmek için kullanmanıza da imkan sağlıyor. Üstelik beraberinde gelen cep telefonu uygulaması ile de rahatlıkla açılıp kapatılıp sıcaklık ayarının yapılması sağlanabiliyor. Bunun yanında uygulama üzerinden kalan enerji miktarı, ısıtma süresi ve sıcaklık derecesi gibi veriler de buradan görülebiliyor.

flexwarm-telefon-uygulamasi-ceket-inovasyon

Ürün Indiegogo üzerinden geçici bir süre için 191 dolara satılıyor. Ayrıca toplu alımlar için farklı fiyat paketleri de bulunuyor. Şu ana kadar yaklaşık 100 bin dolarlık yatırım alan ürüne sahip olmak için Ürün Sayfası‘nı ziyaret edebilirsiniz.

Not: Önümüz kış bu yüzden girişimcilerin bu tarz fikirleri yakından takip etmesi gerektiğini düşünüyoruz. Bu tarz akıllı ve sıcak bir ceket için çok talep almak olası gözüküyor. Özellikle kış aylarında dışarıda çalışan personeller için harika bir ürün. Güvenlik personelleri, bekçiler ve inşaat sektöründe ki bir çok kesimden talep görecek bu tarz bir ürünü üretmeyi mutlaka aklınızın köşesine not etmelisiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here