FlyShark Akıllı Saat

FlyShark Akıllı Saat 2

FlyShark akıllı saatler üstün teknolojiyi, ve kaliteli tasarımı bileğinize getiriyor.

b70a83da9381fdb86e44079c21ffa1c3_original

FlyShark akıllı saat ile bir daha asla aramaları kaçırmamanızı, mesajları daima görmenizi ve bir çok özelliği be eğlenceyi bileğinize getiriyor.

Halen geliştirtirilmesine devam edilen ve harika bir beğeniye ulaşmış olan saat akıllı telefonlara rakip olabilecek kadar fonksiyonlu. Akıllı telefonlar tabiki heryerde ama çoğu zaman bu chazlar ağır, masraflı ve baş ağrısı olmaktalar. Telefonunuzun çalınması ya da düşürülmesi de cabası. Yeni akıllı saat FlyShark, teknolojisi, sitili ve kaliteyi harmanlayarak bileğinizde taşımanızı sağlıyor.

FlayShark akıllı saat, sahip olduğu muhteşem özelliklerle dikkat çekiyor. Kickstarter üzerinden oldukça ilgi gören ürün sadece bir saat değil. Akıllı saat kategorisinde kabul edilen bir çok üründen çok daha fonksiyonel olan cihaz telefon olarak kullanılabiliyor. Cihaz bunun yanında bir kalp monitörü, egzersiz takip cihazı, uygu kalitesi düzenleyici gibi ilgi çekici özelliklerle donatılmış. Cihazın en önemli özelliği ise bir mikro SİM kart ile telefon olmaksızın kullanılabilmesi. Yani bu akıllı saat bir akıllı telefonuna ihtiyaç duymadan arama yapabiliyor mesaj alıp yollayabiliyor.

Kickstarter üzerinden tanıtılan ve satış ıyapılan ürün 69 dolar gibi cüzi bir fiyata satılıyor. Ürün Sayfası

1 YORUM

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here