Fms Temizlik franchising veriyor.

Franchising, günümüzün globalleşen pazarlarında başarısını ispatlamış bir metoddur. FMS olarak biz istikrarlı bir büyüme gösteren ve önümüzdeki birkaç yıl içinde Türkiye içerisinde 6 milyar doları aşacak bir sektörde olduğumuz için şanslıyız. FMS düşük yatırımlı bir Franchise’ler  vermektedir. Birçok Franchise şirketi başlangıç olarak yüz bin dolarlar arasında bir maliyet teklif ederken, FMS’de 10.000 dolar civarında yatırımla  başlama imkanları vardır. 


FMS, uzun yıllardır Franchise alanında faaliyet göstermektedir. Bugün  halen  on bir Franchise alanı  mevcuttur.


FMS  sistemi başarısı ispatlanmış metodlara ve sürekli desteğe dayalıdır. Uzun süredir sektör içerisinde yer alan FMS  Franchise alanlarını başarıya taşıyan özel temizlik programları geliştirdi. Bölge ofisleri  FMS Franchise’larına sürekli güncelleştirilen eğitimler vererek operasyonel ve idari konularda yardım eder. 


Sektöründe 20 yılı aşmış tecrübesi bulunan Yönetim kadrosuyla FMS Franchise Sistemi kaliteli hizmet anlayışıyla ticari temizlik sektöründe değişim yarattı.


FMS  Franchise satmaya başlayıp, bu kazandıran konseptini müşterilerine pazarlayan FMS  bu sistemden doğan kaliteli hizmet anlayışıyla müşterilerinin haklı övgüsünü aldı.


FMS Franchising sisteminin başarısı tüm Franchise alanlarının her zaman yalarında bulunan Bölge Ofislerini ve Merkez Ofis’in verdiği fırsat ve desteğin sonucudur. Her bölgenin personelleri; rehberlik olarak başlayan ve sürekli güncellenen eğitimler alan;  operasyon ve  idari konularda yardım edilerek desteklenen, sektörde uzman kişilerden oluşur.


FMS’nin Franchise’larına verdiği destek büyümenin anahtarıdır.
FMS Organizasyonu, sektöründe yirmi yıla yakın tecrübesi olan profesyonel ve lider bir kadro tarafından yönetilmektedir. Bugün ülkemizdeki yirmi beş ilde hizmet veren FMS, Franchising Sistemi’ni de başarıyla uygulamakta, ayrıca müşterilerine profesyonel ticari temizlik servislerinin yanı sıra; bahçe bakım, tahmil tahliye, ofis boy, ikram, resepsiyon ve teknik bakım hizmetlerini de tek bir elden sunabilmektedir.
 
FMS, Türkiye Geneline yayılmış Bölge Ofisleri, bu ofislere bağlı bölge yöneticileri ve İl Franchise alanları ile, müşterilerine daima yakın olmanın avantajlarını kesintisiz bir şekilde sunmaktadır. İyi eğitilmiş Bölge Ofis Yöneticileri ve Franchise alanları ile müşterilerin istek ve beklentilerini yerinde gözlemleyen ve projelendiren kadrolarımız, tesisiniz için en uygun en verimli bakım programını hazırlamaktadır.


Hazırlanan programlar yazılı olarak dökümante edilip, siz müşterilerimiz ile birlikte programın işleyişi, Kalite Kontrol Programı ile sürekli olarak izlenmektedir.


Zamanın ve bilginin en önemli kaynak olduğu bilinciyle, en hızlı, en iyi, en verimli çalışma organizasyonları yaratmak için, kadrolarımız sektöründe teknoloji, bilgi ve yenilikleri yakından takip etmekte ve FMS sistemine dahil etmektedir.


Franchising başvurusu için
İzmir Merkez Ofis
Adres: 288/5 Sokak No:8 K:1 D:3 Batı İş Merkezi Bornova – İZMİR
Tel :+90 (232) 461 22 56 – 78
Fax :+90 (232) 461 62 36
web: http://www.fmstemizlik.com.tr

4 YORUMLAR

  1. İstanbulda: isim hakkinizi aliyim izmirden yardimci;olabilirmisinz biraz bilgi almam lazim acil olmasi lazi

  2. franchise bayilik ile bilgi almak istiyorum şartlarınızı öğrenmek istiyorum işle alakalı yeterince bilgim var

  3. bayılık alayım tabı destek lerınızle tabı olmak sartıyla sızın olsun ben ısletıyım borcum bıtene kadar

  4. sağlık için temizlik en başta gelmektedir
    temizlik franchise alanına yatırımla hem kazanç sağlamış hemde
    çevreye hizmet etmiş oluruz

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here