Foi bijuteri bayilik ve bayilik şartları

Yatırım maliyetlerin diğer sektörlere kıyasla daha az olduğu bijuteri sektöründe, FOİ Accessories güçlü mağaza konseptiyle ve zengin ürün yelpazesiyle yeniliklere öncülük etmektedir. Doğru noktalarda, ticareti ve mağaza yönetimini bilen yatırımcılara, uzun vadeli ticari işbirliği imkanı sunulmaktadır. Bijuteri ve aksesuarlar ürünlerinden oluşan zengin ürün yelpazesinde, yüzük, kolye, küpe, bileklik, taç, toka, çanta, gözlük, saat, kol düğmesi, şapka, bere, fular vb. ürün kategorilerinde 20.000’i aşkın ürün çeşidi tüketicilerle buluşmaktadır. Ürün gamı, ağırlıklı bayan ve çocuk ürünleri kısmi olarak da erkek ürünlerinden oluşmaktadır.

Foi bijuteri bayilik
Foi bijuteri bayilik

Foi Bijuteri Bayilik sistemi 1; tüm ürünler etiketli ve barkotlu olarak satışa hazır halde bayilere gönderilir. Perakende fiyatları, piyasa fiyatları ve ürün kalitesi gözetilerek belirlenir. Ürün yelpazesi, fiyat aralığı ve çeşit anlamında çok geniştir; dolayısıyla geniş bir tüketici kitlesine ulaşılabilir.

Foi Bijuteri Bayilik sistemi 2; kar marjı ürüne göre değişmektedir. Bayi kazancı %120 olarak düşünülebilir. (%80 ile %170 arasında kar bırakan ürünler mevcuttur). Barkod sistemi ve bayilerimizde kullanılan bilgisayar programı sayesinde, bir mağazanın ilk 3 aylık periyotta ağırlıklı hangi ürün gruplarını ve hangi fiyat aralığında ürün sattığını tespit edip, müşteri profiline göre ürün yelpazesini şekillendiriyoruz.

Sektörümüzde moda çok sık değişmekte; dolayısıyla 20-25 günlük periyotlarda ürün yelpazesi güncellenmektedir. Stoklu çalışmamak ve her daim güncel ürün bulundurmak, tüketiciye hitap edebilmek ve satış açısından önemlidir.

Foi Bijuteri Bayilik Şartları

 • Franchise bedeli alınmamaktadır.
 • Metrekare başına 100 lira bayilik desteği vermekteyiz.
 • Muhtemel dükkan ölçülerine göre iç mimarımız tarafından projelendirilen mağaza mobilyaları, tabelası ve imaj yerleştirmeleri faturalandırılır. Dükkan ölçülerine göre muhtemel ürün bedeli, manken, cam ve barkot okuyucu (programı dahil) bedelleri eklenerek teklif hazırlanır.
 • Anlaşma sağlanması halinde en fazla 20 günde ürünler dizilmiş olarak dükkan teslim edilir.
 • Mağaza teslim edildikten sonra personelimiz gerek gördüğümüz taktirde kalarak eğitim verir.
 • Her bayinin bir müşteri temsilcisi olur, mail ya da telefonla siparişler verilir.
 • Ürün stoklarınızı ve hangi ürün guruplarının ne kadar satıldığını görebilen müşteri temsilcisi, uzaktan yardım hizmeti de sunabilir.
 • Bayilik sitemizde; bayilerimiz belirli periyotlarla, bizden satın aldıkları bijuteri ürün tutarının açılışta % 50’si oranında, sonra verilen siparişlerin % 20’si oranında değişim hakkına sahiptirler. Böylelikle tapon ürünlerin yerine, moda olan yeni ürünlerle değişim imkanı bulurlar.

Detaylı Bilgi ve Başvuru İçin: info@foibijuteri.com

Foi bijuteri bayilik iletişim bilgileri
Tel : 0242 999 17 91
Web : foibijuteri.com
Face Sayfa : www.facebook.com/FoiAccessories

Franchisorün Yükümlülükleri:
Franchisor aşağıdaki şartları yerine getirmelidir.

 • Bir iş sistemini franchise zinciri haline getirmeden önce, makul bir süre boyunca ve en azından bir örnek işletmede işini başarıyla yürütmüş olmalıdır.
 • Zincirin isim, marka ve diğer ayırtedici özelliklerinin sahibi olmalı veya yasal olarak kullanım hakkına sahip olmalıdır.
 • Anlaşma süresince Bireysel Franchisee’ye başlangıçtaki eğitimi ve sürekli ticari ve/veya teknik desteği vermelidir.

Franchisorün Yükümlülükleri:
Bireysel Franchisee aşağıdaki şartları yerine getirmelidir.

 • Franchisee işletmesinin gelişmesi ve franchise sisteminin ortak kimliği ve saygınlığının korunması için azami gayreti göstermelidir.
 • Franchisor’ın talebi üzerine, Franchiser’ın ve/veya temsilcinin, bireysel Franchisee’nin işletme kayıtlarında makul zamanlarda araştırma ve çalışmasına izin vermelidir.
 • Anlaşma süresince ve bitiminden sonra Franchisor’ın verdiği bilgileri üçüncü şahıslara açmamalıdır.
 • Taraflar birbirleriyle ilişkilerinde dürüst davranmalıdır.
 • Franchisor anlaşmasının her ihlalinde Bireysel Franchsee’sini yazılı olarak ikaz etmeli ve kusurun giderilmesi için makul süre tanımalıdır.
 • Taraflar şikayet, tasa ve anlaşmazlıklarını samimiyet ve iyi niyet ile; dürüst ve makul temas, doğrudan temas ve müzakere ile çözmelidir.

Her İki Tarafın Sürekli Yükümlülükleri:

 • Taraflar birbirleriyle ilişkilerinde dürüst davranmalıdır.
 • Franchisor anlaşmasının her ihlalinde Bireysel Franchsee’sini yazılı olarak ikaz etmeli ve kusurun giderilmesi için makul süre tanımalıdır.
 • Taraflar şikayet, tasa ve anlaşmazlıklarını samimiyet ve iyi niyet ile; dürüst ve makul temas, doğrudan temas ve müzakere ile çözmelidir.

5 YORUMLAR

 1. Aklınızı başınıza toplayın. Bu sektörün bayiliği olmaz. Adamlar eminönünden, istoçtan, merterden toplayıp size satıyorlar. Son iki yıl içinde onlarca insanı mağdur ettiler. Konya, denizli, Afyon, kemer, bartın, samsun hatırlayabildiklerim. Sizden ricam arayın sorun bakalım mevcut bayilerinin telefon numaraları neden web sayfalarında yok. ya da eminönüne gidip herhangi bir toptancıya girip foi yi sorun. B iz yandık siz yanmayın n’olur uzak durun.

 2. Niğde'nin tek alış veriş merkezi Yaşam Park Niğde açılıyor !
  Kısa zaman sonra açılışı yapılacan olan Yaşam Park Niğde'de kiralama süreci de sürüyor.
  Sema TEKELİ
  Ayrıntılı bilgi için ;
  0 388 223 02 01
  http://www.yasamparknigde.com

 3. Sn. Girişimci,
  Eğer FOİ Accessories Bayiliği konusunda ayrıntılı bilgi almak isterseniz lütfen,
  http://www.foibijuteri.com adresinden ilstişim formunu doldurun veya 0533 382 41 81 – Mehmet KÜÇÜK ile irtibata geçin

 4. fas casablancada bujuterı alanında dukkan açmak istiyorum sizin bayılık sartlarınızı ve ürun alımında ödeme şartlarınızı ögrenebılırmıyım orada iyiy bir pazar var hem sizin için hemde bizim için iyi bir iş olacagı kanaatindeyimsizin bir şubeniz olarakta çalışabilirim bu işi yapacak iyi bir arkadaş çevremiz var toptan ve parakende satış yapabiliriz alakanıza teşekkurler

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here