Foot solutions franchising

Foot solutions Raymond J. Margiano tarafından kuruldu. Foot solutions dünya genelinde 240 şubesiyle alanında en güçlü marka haline geldi. Foot solutions uzmanlık alanı ise ayakkabı bakımı ve sağlığı.

Birçok insanın en önemli sıkıntılarından biri olan ayak sağlığı konusu, Foot solutions’ın uzman kadrosu tarafından sorun olmaktan çıkıyor. Foot solutions bunuda tedaviyi destekleyici ürünler satarak sağlıyor. Foot solutions mağazalarında her türlü ayak sağlığı sorununa uygun ayakkabı ve aksesuar çeşidi bulunuyor.

Foot solutions mağazalarında bulunan ayak bakım tarama cihazları müşterinin sorunlarını ortaya koyuyor ve müşteriye en uygun ayakkabı çözümünü sunuyor. Mağazalarda ayrıca ayak sağlığı ve bakıma ilişkin ürünlerde satılıyor. İngiltere, Almanya, Hollanda ve Danimarka gibi ülkelerde faaliyet gösteren Foot solutions, Avrupa pazarında büyümesini sürdürmek istiyor.
Ayrıntılı bilgi için www.footsolutions.com adresine gidiniz.

1 YORUM

  1. Avrupanin cok ülkesini gezdim ve gördüm ama ben Food solutions isminde bir markaya rastlamadim. Herhalde gözlerim kapali yürüyorum.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here