Form Sağlık Bayilik ve Bayilik Şartları

Form Sağlık Bayilik

Form Sağlık Bayilik ve Bayilik Şartları
Form Sağlık Bayilik ve Bayilik Şartları

2010 yılında pilot bölge olarak seçtiğimiz Tekirdağ/Çorlu ilçesinde Sağlıklı ve Dengeli Beslenme-Kilo Kontrol ve Cilt Bakım Merkezlerinin başlangıcını yaptık. Sektöründe Dünya çapında birçok ülkede faaliyet gösteren, milyonlarca memnun müşterisi olan şirketimizin ürünleriyle insanları sağlıklı ve dengeli beslenme alışkanlığına kavuşturduk, buna paralel olarak sağlıksız beslenmeyle ortaya çıkan birçok hastalığın azalma hatta ortadan kalkmasına şahit olduk. Bu başarılı gelişmeleri tüm TÜRKİYE ye yayma kararı aldık ve bu karar doğrultusunda İLLERE-İLÇELERE bayilikler veriyoruz. Bizleri en çok gururlandıran, sonuç aldırdığımız insanların yüzlerindeki gülümseme ve ettikleri dualar oldu. Sonuç aldırılan her insan binlerce liralık reklam giderinden daha etkilidir.
Manevi anlamdaki mutluluğumuzun yanında, Maddi anlamdada tabiki yüzümüz güldü.

Form Sağlık Bayilik Şartları

Hepinizin bildiği üzere günümüzde, hayatınızı idame ettirebilmek içinya herhangi bir firmada çalışmak zorundasınız ya da kendi mesleğinize uygun olankar getirecek bir iş kurmak zorundasınız. Eğer ki maaşlı bir işte çalışmak istiyorsanız ya da çalışıyorsanız ayağınızı yorganına göre uzatmak gerektiğini hepimiz biliyoruz. Kendi işinizde eğer uğraş veriyorsanız sermaye ve kar dengesini gözetmek zorundasınız aksi takdirde gelir ile gider dengesini bozulunca malesef tası tarağı toplayıp kapatmak zorunda kalıyorsunuz. İşte bu sorunlar yüzündenbir çok işyeri ya da firmaya kapanıyor ya daborç batağıiçerisinde yüzüyor. Ayrıca yeni biriş oluşturmak içinminimum 50.000TL sermaye gerekiyor ki bu rakamla ancak küçük bir işletme kurabiliyorsunuz. Bizim sistemimizde ise küçük bir sermaye ile işinizi kuruyor vebizlerin yardımı ile işi öğreniyor ve hemen para kazanmaya başlıyorsunuz.

1- İSTANBUL- İZMİR- ANKARA dışındaki il merkezlerinde maksimum 2 bayilik hakkı verilecektir.
2- İSTANBUL- İZMİR- ANKARA illerinde her semte 1 adet bayilik hakkı verilecektir. İlçelerinde ise her ilçeye sadece 1 bayilik hakkı verilecektir.
3- Bayi adayları minimum 2 günlük eğitime katılıp beslenme uzmanı sertifikası almaları gerekmektedir.
4- Bayi adaylarının kendi llerinde veya ilçelerinde merkezlerin işlek caddesinde minimum daire veya dükkan veya ofis olacak şekilde kiralamaları ve vücut analiz merkezi formatında iç döşemelerini yaptırmaları gerekmektedir.
5-Bayi adaylarının işinde uzman olarak yetişmeleri gerektiğinden eğitim için kendi illerinde bizzat kendi ofislerinde eğitim vermek üzere bir eğitimci görevlendirilecektir.
6-Ofis içi analiz cihazı ve demirbaş eşya masrafları bayi tarafından karşılanacaktır.Bunların bedeli maximum 3000 TL’Yİ geçmemektedir.
7-Bayi vergi levhası ve açma ruhsatı alarak ofisine resmiyet kazandıracak ve de gayriresmi olarak çalışmasına izin verilmeyecektir. Bunların maliyeti 1200 TL civarındadır .
8- Bayi lisans ücreti olarak 150 TL lisan ücreti öder ve kilo kontrolünde tavsiye edilecek ürünlerin minimum maliyeti de 4000- 5000 TL civarıdır.
9- Her bayi şu an ÇORLU analiz merkezimizdeki çalışma sistemiyle aynı şekilde çalışacak ve ÇORLU merkezimizin tavsiyeleri ile işini genişletme imkanı bulabilecektir.
10-Bayilik müracaatında bulunan firma, kimlik fotokopisi, işyeri fotoğrafları lisans ücreti bedeli olan 150 liranın dekontu ile birlikte müracaatları kabul olacaktır.

Form Sağlık Bayilik Hakkında Video

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here