Fosfor Ayakkabı Ayakkabı ve Çanta Bayiliği Veriyor

Bayilik Kategorisi : AYAKKABI ÇANTA
Firma İsmi : FOSFOR AYAKKABI
Kuruluş Yılı : 2008
Şube Sayısı : 21 + 40

fosforbayilikVİZYONUMUZ : Adımlarımızı atarken önce bayii düşüncesi ile hareket eden, kaliteye, fiyatlara, % 100 yerli ürün olmasına ve müşteri memnuniyetine önem veren, bu sektörde küçük halkalarla büyümeyi ve markalaşmayı hedefleyen kuruluş olmaktır.
MİSYONUMUZ : Bu sektördeki duruşumuz tüketiciyi yanıltmadan kaliteyi daha uygun fiyatlarla garantili ve güvenilir bir şekilde sunmaktır. Her sezon ve sezon içerisinde güncel moda çizgisini takip etmek, bayii ve tüketici ile ürün problemlerini minimum süreçte gidermek en önemli ilkelerimizdir.Bizler kurumsallık anlayışı ile verilen değerler ve avantajlar doğrultusunda fosfor ayakkabı ailesine katılmanızı heyecanla beklemekteyiz.

Bayilik Şartları : Bütçenize uygun şartlarda bir dükkan ile başlamak için yeterlidir. Sözleşmede belirtildiği gibi dışarıdan ürün alıp satışını yapmanızı istemiyoruz.
Bayilik Destekleri : Raf ,orta stand,oturma grubu,kasa bankosu, vitrin görseli, raflar için gerekli aparat ve ekipmanlar, ışıklı tabela, ürün etiketleri, reklam için broşür desteği, poşet desteği ve sözleşme süresince kargo (bedelsiz) desteği verilmektedir.
Bayilik Yatırım Maliyeti ve Ortalama Kar Marjı : ortalama m2 ‘ye 750–1000 tl Kar marjı : %50

Adres: Cemalpaşa mah: 63009 sk: ömür apt. altı no:26 Seyhan
Şehir: ADANA
Posta : 01120
İlgili Kişi : RECAİ PEKGENÇ
Telefon Numarası : 0 (544) 6878585
E-posta : fosforayakkabi@hotmail.com
Web Sitesi : www.fosforayakkabı.com

Genel Bayilik Başvuru Formu :

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here