Franchise Expo Paris, Avrupa’daki en büyük franchise fuarı

Franchise Expo Paris, Avrupa'daki en büyük franchise fuarı 2
Franchise Fuarı 2016

Franchise Expo Paris
Franchise Expo Paris, 20 ile 23 Mart 2016 tarihleri arasında, Paris’te Porte de Versailles’da gerçekleştirilecek. 11 faaliyet sektörünü temsil eden 460’ı aşkın Fransız ve yabancı marka ile, Franchise Expo Paris, şirket kurucularının ve tüccarların iletişimine önayak olan özel buluşmalar platformudur.

Franchise Expo Paris
Franchise Expo Paris

Bu üç gün boyunca, Franchise Expo Paris size 50’yi aşkın konferans ile çeşitli modüller, şirket kurulum uzmanları ile, aynı zamanda projelerinizin finansmanı çerçevesinde bankalar ile, hele de Franchise uzmanları ile buluşmalar sunar.  2015 yılında, 35 000’i aşkın ziyaretçi, projeleri çerçevesinde fuarı ziyaret ettiler!

Çeşitli projeler için, birçok master pluri franchiser şirket kurucusu profillerinin tamamı, tek bir sektör etrafında toplanıyordu:  Franchise Expo Paris‘i ziyaret etmek, çeşitli ve birbirinden farklı faaliyet sektörlerinden 460’ı aşkın marka ile buluşmak demektir.

Bu fırsatı değerlendirin ve size kılavuzluk edebilmeleri için, Fransız ve yabancı kuruluşlar ile projeleriniz hakkında görüşün. Kuruluşların yanı sıra, sektörün profesyonelleri, uzman avukatlarla da bir araya gelin.

Temsil heyetinizi oluşturun, sektör ile ilgilenen geleceğin profesyonelleri, profesyonellerden destek almak isteyenler… Temsil heyetinizi bizim desteğimizle oluşturmanız için, bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

2015 yılının anahtar değerleri
25 uyruğu temsil eden, yabancı kuruluşların %22’si
105 uluslararası konsept
10 uluslararası temsil heyeti
100’ü aşkın konferans
7 uluslararası çadır
35.000’ü aşkın ziyaretçi
2771’i aşkın uluslararası ziyaretçi
Aralarından %55’i, bir franchise veya master franchise
projesine sahip.

Franchise Expo Paris’e katılmak
Franchise Expo’ya katılmak, tüccarlar, girişimciler ve yatırımcılar öncelikli hedefler olmak üzere, 34 000’i aşkın kalifiye ziyaretçiye ulaşmak demektir. Bize ulaşmaktan çekinmeyin; satış sorumlularımız, sunulan farklı form üller arasından sizi farklı kılacak en iyi
formülü bulmanıza yardımcı olacaktır.

Paris is not only Business
Kültürlü, dokunaklı ve çok romantik “Işıklar Şehri”, bir filozof, bir şairdir. Dünyanın en çok ziyaret edilen şehrinin sunduğu birçok zenginliği keşfetmek için fırsatı değerlendirin. Paris hakkında  daha fazla bilgi için, lütfen Paris Kongre ve Ziyaretçi Bürosu’nun resmi sitesine bkz.
Web : en.parisinfo.com
Bize ulaşın : business@franchiseparis.com

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here