Franchise Roadshow : Türkiye’de Bir İlk

Globalleşen dünyamızda artık bilgiye erişim ne kadar kolaylaşsa da, farklı arayışların artı etkileşimine sürekli ihtiyaç duyulmaktadır. Bu bakış açısından yola çıkarak biz LİBRA PARTNERİNG ve Alman devi MM PROMOTION birlikteliği ile sizler için çok farklı bir proje hazırladık.
Hazırladığımız bu proje; ürün ve/veya hizmeti satın alacak olanların yaşadıkları yerlerde ‘kısaca şehir şehir gezerek’ mobil tanıtım hizmeti vermek.

MARKACI
Markacı bir Libra Partnering kuruluşudur.
Markacı franchising sektöründe yıllardan beri bir çok yerli ve yabancı markaya perakende pazarın her açılımında hizmet veren ve vermeye devam eden Mustafa Kolcu, Cem Topuzoğlu ve iskuruyorum.com oluşumudur.

Markacı; yurt dışında çok yapılan bir Roadshow organizasyonunu markasını ve işletme sistemini her şehirde yatırımcılarla buluşturmak isteyen markalarla yola çıkıyor.
İlk roadshowumuzda 16 ilde markalarımızı yatırımcılarla buluşturarak perakende pazara farklı bir hareket getireceğiz.

HEDEF
Yerinde marka-yatırımcı ilişkisini sağlamak.
Anadolu’da kendi işini kurmak isteyen girişimcileri harekete geçirmek.Var olan işinden memnun olmayanlara yeni alternatif markalarla buluşturmak.

AVANTAJLARINIZ:
Farklı bir tanıtım aktivitesinin getireceği artılara ekonomik bir bütçeyle ulaşmak.Gündemde kalıcılık (ulusal ve yerel görsel-yazılı basın)Marka bilinilirliğinin yaygınlaşması.

MARKACAININ GEZECEĞİ 16 İL
Bursa, Eskişehir, Ankara, Kayseri, Malatya, Gaziantep, Hatay, Adana, Mersin, Konya, Antalya, Denizli, Aydın, İzmir, Çanakkale, Edirne

ALACAĞINIZ HİZMETLER

Roadshow boyunca marka-yatırımcı-yer üçgeninde tüm danışmanlık hizmetlerini Markacı’dan alabileceksiniz.

Gelen yatırımcıların ve yerlerin nokta fizibiliteleri yerinde Markacı tarafından yapılıp, yazılı ve görsel rapor halinde size sunulacaktır.

Katılım bedeli 7000 Euro’dur. Ödemeler katılım protokolü imzalandığında %30’u peşin, %40’ı turun başlangıç tarihinden önce, kalan bakiye 5 Eylül 2009 tarihinde tahsil edilecektir.

Serhat AVCU
Libra Partnering
www.markaci.org

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here