FunToyzCollector isimli Youtube kanalı Milyon Dolarlar Kazanıyor

Oyuncak Videolarından Milyon Dolarlar Kazandı

Günümüzde  youtube üzerinde ki kutu açılımları oldukça popüler hale gelmeye başladı. Bizler bunu her nekadar teknoloji ürünlerinde görsek de bu arkadaşımız oyuncakların kutu açılımlarını yaparak baya bir ilgi toplamayı başarmış.

oyuncakk

Reel dünya da popüler olmak sevilmek bir hayli zordur. Ya sanatçı, şarkıcı, oyuncu veya futbolcu olacaksınız ya bir yerlerde insanları rahatsız edecek bir şeyler yapacaksınız. Oysa İnternette popüler olmak kutu açılımı videosu yapmak kadar kolay bir iş.

FunToyzCollector isimli youtube kanalını eviniz bir çocuğunuz var sa illaki izlemişsinizdir. Temmuz ayının sonlarında yapılan açıklamaya göre 123.8 milyon kişi tarafından bir izlenmeye sahip olan kanal gittikçe büyüyen bir çığ gibi. Bazılarınız kanalın bu kadar izlenmesine tesadüf diyebilirsiniz ancak bahsettiğimiz kanal son 12 haftadır youtube listelerinde birinci geliyor. 5 milyonun üzerinde abonesi olan kanalın izlenme rakamları ise 7.5 milyondan fazla.

Youtube aslında her birinizin ekmek kapısı olabilir. Nasıl diye soracak olursanız sizlere cevabım reklamlar. Youtube’nin almış olduğu reklamlar sizin videonuz da gösteriliyor videonuz ne kadar çok izlenirse youtube reklamlarından o kadar fazla gelir elde eder. Elde ettiği gelirden de size payınıza düşen komisyonu takdim eder ve herkes para kazanmış olur. Bahsettiğimiz bu kanal gibi çok popüler youtube kanalları milyon dolarlar kazanmaktadır.

Bütün sektörlerin gelirini şuan sizlerle paylaşamasak bile bir kaç oyuncak kutu açılımı yapan kanalların gelirlerine hep birlikte bir göz atalım belki gaza gelir sizde bir şeyler kazanmaya başlarsınız. Fun Toyz Collector kanalının 2014 senesinde ki geliri 4.9 milyon dolar olarak kayıtlara geçti. Oyun yorumları yapan bir başka kanal ise bundan daha öncede bahsetmiştik yıllık kazancı 4 milyon doları bulurken başka bir çocuk kanalının yıllık geliri Little Baby Bum ise 3.5 milyon dolar kazanıyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here