GAPSHOES Yaz Fuarı Başladı

GAPSHOES Yaz Fuarı Başladı

Ortadoğu Ülkeleri ve Türk Cumhuriyetleri başta olmak üzere yaklaşık 15 bin kişinin ziyaret etmesinin beklendiği fuarda yaklaşık 250 firma ürünlerini beğeniye sunacak.

Uluslararası Ayakkabı Terlik, Saraciye ve Yan Sanayileri Yaz Fuarı’nın (GAPSHOES) resmi açılışı, Çevre ve Şehircilik Bakanı Erdoğan Bayraktar ile Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız’ın katılımıyla bugün saat 16.00’da yapılacak. Gaziantep Sanayi Odası (GSO), Türkiye Umum Ayakkabıcılar Federasyonu ve Gaziantep Kunduracılar Odası işbirliği ve Akort Fuarcılık organizasyonu ile düzenlenen fuar Ortadoğu Fuar Merkezi’nde (OFM) düzenlenecek.

Fuara başta Gaziantep olmak üzere; Adana, Çorum, İstanbul, Kahramanmaraş, Kayseri, Konya, Antakya, Samsun ve Şanlıurfa’dan da firmalar katılacak. Ortadoğu Ülkeleri ve Türk Cumhuriyetleri başta olmak üzere yaklaşık 15 bin kişinin ziyaret etmesinin beklendiği fuarda yaklaşık 250 firma ürünlerini beğeniye sunacak.

4 gün boyunca saat 10.00 ile 19.00 saatlerinde ziyaretçilerini ağırlayacak olan GAPSHOES Yaz Fuarı’nda erkek, kadın, çocuk, spor, terlik, iş emniyet, askeri ayakkabı, çanta, cüzdan, kemer, seyahat çantaları, ayakkabı tabanı, aksesuar, tekstil, ve kimyevi maddeler gibi ürünler sergilenecek.

Akort Fuarcılık Genel Müdürü Hülya Akkaya, fuarla ilgili yaptığı açıklamada, “Uluslararası GAPSHOES Fuarı, sektöründe Avrupa’nın en büyük fuarları arasına girmeyi başardı. İthalatçılar, toptancılar, zincir mağazalar, hipermarketler, e-ticaret şirketleri, özel markalar, ayakkabı-terlik imalatçıları ve alıcıların yoğun ilgi gösterdiği Uluslararası GAPSHOES Fuarı 2013 yaz modasına yön verecek” dedi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here