Gaysan Mobilya, dar mekânlar için 55 ayrı çözüm geliştirdi

Gaysan
Gaysan

Stüdyo dairelere talep artınca Gaysan Mobilya, dar mekânlar için 55 ayrı çözüm geliştirdi. Ünü kısa sürede yurtdışına taşan şirket, aralarında Şili ve Peru’nun da bulunduğu 80 ülkeye ihracat yapıyor

Hızla büyüyen inşaat sektörü mobilya pazarını da yeniden şekillendiriyor. Türkiye’de yalnız yaşayanların sayısının artması ve yüksek arsa maliyetleri gibi nedenlerle yoğun ilgi gören stüdyo daireler, mobilya tasarımlarına damga vuruyor. Bu konudaki en yaratıcı çözümler ise yine KOBİ’lerden geliyor. Türkiye’nin ilk ve tek hareketli mobilya üreticisi Gaysan, küçük dairelere yönelik bugüne kadar 55 ayrı çözüm geliştirdi. Şirketin tasarımı olan çalışma masası, gardrop ve yatak olarak kullanılabilen genç odası sistemleri büyük ilgi görüyor. Ayrıca kapalıyken koltuk veya vitrin, açıkken yatak olan sistemler ile pratik çözümler sunan aksesuvarlar şirketin ilgi gören ürünleri arasında yer alıyor.

80 ÜLKEYE İHRACAT
Gaysan Mobilya, İstanbul Beylikdüzü’nde üretim yapıyor. Tasarımlarını bünyesinde hazırlatan şirket, her türlü mekanizmasını da kendi üretiyor. Yaklaşık 30 yıldır hareketli mobilya pazarında faaliyet gösteren Gaysan, üretiminin önemli bir kısmını ihracat yoluyla 80 ülkeye satıyor. Şirketin önemli ihracat pazarları arasında Singapur, Şili, Peru, Hong Kong ve Avustralya bulunuyor.

ŞİLİ’YE HOLLYWOOD STARIYLA GİRDİ
Türkiye’de de ilgiyle izlenen NCIS dizisinin başrol oyuncusu Coti de Pablo, Gaysan’ın Amerika kıtasındaki en büyük kozlarından biri. Ünlü yıldızın Şili’de mimari ve dekorasyon şirketi bulunan annesi Maria Olga Fernandez, ülkesinde dar mekânlara alternatif çözümler sunabilecek bir mobilya şirketi bulamayınca Gaysan’la temasa geçmiş ve distribütörlük anlaşması imzalamış.

FARK YARATIYORUZ
Gaysan Mobilya Genel Müdür Yardımcısı Can Özdemir, inovasyon ve Ar-Ge çalışmaları sayesinde rakiplerinden ayrıldıklarını anlattı. Özdemir, “Hedefimiz, önümüzdeki yıllarda ihracatımızı katlamak. İnovatif ürünlerimizi daha çok kullanıcıyla buluşturmak” diye konuştu.Sabah

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here