Geleceğin Çamaşır makinesi

Çin Tongji üniversitesi tarafından Electrolux için tasarlanan çamaşır makinesi yok bu kadar da olmaz dedirtecek cinsten bir tasarım.Yeni tasarımın en çarpıcı özelliği ise Wireless ile kontrol edilebilir olması.Bilgisayarınızla ile uzaktan vereceğiniz komutlar ile makinenizi programlayabilir , yıkamaya başlama zamanı , yıkama programı seçimini yapabilirsiniz.
Bir tasarım harikası olan çamaşır makinesinin diğer bir amacıda evimizde bizleri çamaşır sepetinin kapladığı yerden tasarruf etmemiz , çamaşır makinenizi aynı zamanda çamaşır sepeti olarak kullanmamızı sağlayan tasarım çamaşır makinesi dünyasında bir ilk olma özelliği taşıyor.Kim bilir belki de sıradaki tasarımda makinelerimizi cep telefonumuzla kontrol edebileceğiz.

3 YORUMLAR

  1. sepet olarak kullanım noktasında ilk değil bizler AEG marka varil tasarımlı çamaşır makinesini hem çamaşır makinesi hem sepeti hemde yayık makinesi olarak kullanmış bir ülkeyiz. (küçükken 1980 başlarında bu cihazlar köylerde çamaşır makinası olarak değilde yayık makinası olarak kullanılırdı .) )

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here