Gelecekte Rulomatik, Rulomatik’te Gelecek Var

Rulomatik

Bugün %100 milli sermaye ile kurulan Rulomatik™ Ortadoğunun en büyük tek kullanımlık üreticisi olma başarısının haklı gururunu yaşıyor ise elbette bunu bu topraklara muhtaç borçlu olduğunu biliyor. Günümüzde Türkiye genelinde hemen hemen her yer bulunan Rulomatik™ Dünya’nın her yerinde yer almak için gerekli çalışmalarına devam ediyor.

Rulomatik

Dünya vending machine sektörünün ilk 10 firması arasına katılabilmeye hedef edinen Rulomatik™, çalışanlarının, bayilerinin, distribütörlerinin bilgi birikimini ve işine olan tutkusu ile durmaksızın kendini geliştirerek üretiyor. Çünki inanıyor ki gelecekte Rulomatik, Rulomatik™‘te gelecek var.

Bayilik Yapılanması İşleyişi

Bayi Adayı web sitemizden bayilik başvurusunda bulunur.
Bayi Adayına “Yetkili Rulomatik Bayiliği Talebi Bilgilendirme Dokümantasyonu” gönderilir.
Bayi adayı ile mutabık kalındığı takdirde, bayi adayı tarafımıza kimlik sureti ön yüzü veya vergi levhası/ faaliyet belgesi fotokopisi gönderimi yapar. Rulomatik yönetimi tarafından olumlu görülen bayi adayına, genel müdürümüz imzalı ön onay formu çıkar ve bayi adayına gönderilir. Sonrası bayi adayı ile yetkili Rulomatik Bayilik Sözleşmesi imzalanması için genel merkez binasına davet edilmek üzere randevu oluşturulur.
Bayi Adayı ile birlikte yetkili Rulomatik bayiliği sözleşmesi karşılıklı imzalanarak, ticari sırların, teknik detayların ve kurumsal kimlik çalışmasının da yer aldığı yetkili bayilik oryantasyon eğitimleri verilir.
Yetkili Bayilik Sertifikası verilerek Rulomatik ticari markasının iş ortağı olarak kabul edilir.

Rulomatik™
444 3 869
www.rulomatik.com.tr

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here