Gelişmiş Kesme Tahtası istediği yatırımı aldı

Frankfurter Brett

Frankfurter Brett Gelişmiş Kesme Tahtası

Frankfurter Brett isimli kesme tahtası iki Alman girişimci tarafından iş fikri olarak piyasaya sürülmeye hazırlanıyor. Yatırım sitelerinde 100 bin euro olarak finans topmayı hedefleyen proje kısa zamanda istediği finansmanın iki katına ulaşmayı başardı. Projede ilk önce Kesme tahtasının önüne ve arkasına raflar koyulmasını hedefleyen girişimciler, ürüne ipad tutacağı bile eklemişler. Böylelikle yemek tarifini okuduğunuz gibi hazırlık için gerekenleri kesme tahtası üzerinden yapabiliyorsunuz.

Frankfurter Brett
Frankfurter Brett

Gelişmiş Kesme Tahtası için ürün fiyalandırması

Kickstarter sitesi üzerinden 119 euro ve 149 euro gibi fiyat aralıkları ile satışa çıkan ürün 2017 yılının Mart ayında tüketicilere gönderilmeye başlanacak. Ergonomik olarak tasarlanan ürün 12 farklı özellik içeriyor. Bunların içerisinde ön raflar, ipad tutucu, plastik kaplar ve kapakları bulunuyor. Projenin bitmesine henüz 16 gün olmasına rağmen toplamda 1054 kişiden sipariş alan ürün 179.219 Euro topladı ve tahmini 300.000 Euro yatırım seviyesini yakalayacak.

Frankfurter Brett ürün tanıtım videosu

Bu tarz fikirlerin özellikle aşçılar tarafından çok tutulduğunu söyleyebiliriz. Hedef kitlenizin işine yarayacak bir ürünü üretmek için o sektöre yönelik deneyiminiz olması gerekiyor. İş fikrini üreten iki girişimciden birisi de Joseph Schreiter. Joseph Köln, Düsseldorf, Londra ve Brighton’da mutfak profesyonelleri ile çalışmış ve sektörde barista olarak deneyim kazanmış birisi.

2 YORUMLAR

  1. Perihan karabaglar 05552649305 evde yapdimtarcin sabun,kimyon tarçın naftalin papatya nane papatya örgü bebekpatigi Evde yapilcak her ise talibim 05552649305,izmir karabaglarda hasan hüseyin ler duragindayi. Tesekur ederim

  2. Merhaba evde yapılan işleri talibim05366994161 tarçın kimyon nane kimyon naftalin,papatya sabun kına,nikahsekeri. Topluigne file örme ağ balikagi boncuk çizme bebek patigi örgü. İzmir ornekkoydeyim itinayla zamanında teslimat yapılır tesekur ederim

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here