Gencallar bayilik

Gencallar bayilik ve bayilerine sunduğu markalar.
İstanbul da 6 mağaza ve 2 outlet mağaza yanı sıra bir adet Zoom konsept mağazası olan Gencallar yeni yatırımcılar ile Bayilik Sistemi modelinde yeni iş olanakları sağlamakta ve nihai tüketicisine hizmet götürmeyi hedeflemektedir.


Gencallar potansiyeli olan her lokasyonda, büyük mağazacılık hizmet ve kalite standartlarını saglayabilecekyatırımcı ve projeler ile müşterilerine daha kaliteli hizmet sunmayı hedeflemektedir.
Aşağıda bayilerle ilgili bazı bilgiler ve bayilik ön koşulları yer almaktadır. Gencallar,Zoom yada Gencallar Shoes konsepti üzerine iş ortaklığına uygun olduğunuzu düşünüyorsanız, 0216 365 34 34 numaralı telefon veya gencallar@gencallar.com.tr mail adresimizden bize ulaşabilirsiniz.


Bayilik verilecek mağazalar ve genel özellikleri


Gencallar
Bünyesinde ülkemizin önce gelen 150den anlayışıyla müşterilerine sunan
Gencallar’da bayan, erkek, çocuk, spor ve ayakkabı reyonları hizmet verir. Gencard sistemi ile kendi kredi kartlı müşterileri vardır.Yeni açılacak Franchise mağazaların en az 400m2 taban alanı olmak üzere toplam 1250m2 ve üzeri alana sahip olmalı ve ana caddede yer almalıdır.


Zoom
Bünyesinde dünyaca ünlü spor giyim markalarını bulunduran ZOOM mağazaları sadece spor giyim ürünleri bulunmaktadır.Özellikle genç kitlenin ilgisini çeken ZOOM’un yeni açılacak Franchise mağazaları en az 500m2 ve üzeri alana sahip olmalı ana caddede veya AVM’lerde yer almalıdır.


Gencallar Shoes
Bünyesinde yerli, yabancı ayakkabı çanta ve aksesuar markalarını bulunduran Gencallar Shoes yeni açılacak Franchise mağazalarının en az 250m2 ve üzeri alana sahip olacaktır.Bayilik başvurusu yapacak mağaza ana caddede yer almalıdır.


Yatırımcı Adaylarında Aranan Özellikler Nelerdir?


Nihai tüketiciye hizmette sınır tanımayan, güvenilir, sektör ve parakende deneyimine açık dünyaya daha geniş çerçevede bakabilen, yeniliklere ve gelişime açık.


Hangi illerde bayilik alınabilir?
Herhangi bir kısıtlama olmaksızın tüm Türkiye’de bayilik alınabilir.


Aranan İş Yeri(Mağaza) Özellikleri Nelerdir?
Ana cadde üzerinde cadde cepheli olmalı, (ZOOM mağazası için AVM’lerde de yer alınabilir)
Bulunduğu lokasyonda alışveriş potansiyeli yoğun arterde bulunması,
Gencallar için minumum 1250 m2 ve üzeri brüt alana sahip olması,
400 m2 taban alanı ve en az 12mt cephali olmalıdır
GencallarZOOM için minumum 500m2 ve üzeri brüt alana sahip olması,
250m2 taban alanı ve en az 6mt cepheli olmalıdır
Gencallar Shoes için minumum 250 m2 ve üzeri brüt alana sahip olması,
tek katlı ve en az 6mt cepheli olmalıdır
Tavan yüksekliği minumum 280 cm olmalıdır
Tekstil Parekende mağaza konforuna ve alt yapıya sahip olması.


Yatırım Maliyeti Ne olabilir?
Dekorasyon ve donanım maliyetleri lokasyona ve fiziki koşullara göre değişkenlik göstereceğinden ayrıntılı bir fizibilite sonucunda karşılıklı belirlenecektir.


Kar marjı nasıldır?
Yatırımcılar ile yüzyüze yapılacak görüşmede sadece kar marjı ile ilgili bilgiler verilmekle kalmayıp aynı zamanda değişik ciro senaryoları-başabaş noktaları ayrıntılı olarak ele alınacaktır.


Bayiliklerde yer alan markalar ise şunlardır.
Adidas, Converse, Colin’s, Caterpillar, Clanks, HArley Davidson, İnci, Kemal Tanca, Kayra, Koton, Levi’s, Lee, Lc Waikiki, Mavi Jeans, Motif, Nike, Pierre Cardin, Sarar, Sabri Özel, Polo, Vakko, Wrangler
Bu markalar başta olmak üzere başka markalar da temin edilmektedir.


Yatırımcıya Verilen Destekler Nelerdir?
Eğitim, Bölge koruması, Proje, Reklam, Ürün Temini, Pazarlama, Personel Temini, Lojistik, Bilgi İşlem.
Gencallar Birleşmiş Markalar Derneği(BMD) ve MÜSİAD Üyesidir.

Bayilik alabilmek için nasıl ve kimle irtibata geçebilirim?


Bayilik görüşmeleri için Gencallar genel müdürlük irtibat telefonunu arayabilirsiniz,(0216 365 34 34) Veya e-mail adresimize, mağazanızın detaylı bilgilerini ve fotograflarını gönderebilirsiniz.
gencallar@gencallar.com.tr


Etiketler : Gencallar bayilik , Adidas bayilik, Converse bayilik, Colin’s bayilik, Caterpillar bayilik, Clanks bayilik, HArley Davidson bayilik, İnci bayilik, Kemal Tanca bayilik, Kayra bayilik, Koton bayilik, Levi’s bayilik , Lee bayilik, Lc Waikiki bayilik, Mavi Jeans bayilik, Motif bayilik, Nike bayilik, Pierre Cardin bayilik, Sarar bayilik, Sabri Özel bayilik, Polo bayilik, Vakko bayilik, Wrangler bayilik

11 YORUMLAR

 1. hatay/kırıkhana bayilik almak ıstıyorum yada gaziantep/islahiyeye sartlarınızı iletebilirmisiniz.

 2. ben karabükten murat burada şehrin tam ortasına batı karadenizin en büyük alışveriş merkezi kares de levis bayilik açmanızı önerir benimle irtibata geçmenizi istiyorum telefon numaram 05459355762 MURAT AÇIKGÖZ

 3. KİLER HOLDİNG Bünyesinde bulunan AVM / Çarşılarda " MOBİLYA" BEYAZ EŞYA " Mağazası olarak yer kiralamak istermisiniz ?

  – İskenderunKiler AVM de 1.000m2 ile 1.500m2 arasında
  – Adana Seyhan Kiler AVM Çarşı da 1.000m2 ile 2.000m2 aralığında
  – Afyon Kiler AVM de 1.000m2 ile 1.250m2 aralığında
  – Nevşehir de 2 katta 800 m2 – Turhal da 2 katta 500 m2 ve 3.Katta 500 m2 3.katta 500m2 olarak toplam da 1.500 m2 – Alaca da 1.2.katlarda 500 m2 + 500m2 = 1.000 m2 toplam alan.
  – Yerköy de 1.000m2 alanlarımız mevcuttur.
  -Turhal da 1.000m2

  İrtibat ; ugurkilavuz@kiler.com.tr
  0533 206 63 47

 4. ben senelerdir gencallardan alışveriş yapıyorum. iki sene önce çocuğumuzun okul forması için bizde gencallardan aldık okulla ilgili herşeyini.o kadar yıkamaya rağmen hiç bir sorunla karşılaşlamadım. diğer velilerden de duymadım yani. Bende kendime spor ayakkabı almıştım ünlü bir markanın.Kenarı bir ay sonra açılınca geri götürdüm almazlar diye bekliyordum, bir kaç gün bekledim sonra aradılar beni ve iade olarak kabul edip ardından o fiyata bir alışveriş çeki verdiler.Ben senelerdir çok memnunum dürüst ve ahlaklı bir firma.

 5. Maltepe Gencallar Mağazanızdan Eylül ayında oğlum için almış olduğum okul pantalonunun , aralık ayında dizlerinde ve paçalarında yırtılma oldu. Değiştirmek için Maltepe Gencallar Şubenize getirdim ve 20 gün boyunca bekletildim.sizden daha önce de alışveriş yapan bir müşteriyim ama bu şekilde mağdur edilmem ve çocuğumun okul pantolonu olması nedeniyle çok zor durumda bırakıldım. En son 24/01/2010 tarihinde tekrar şubeye gittiğimde pantolunun değiştirilemiyeceği söylendi mağduriyetim giderilmediği gibi bu süre zarfında oğlum okula başka bir pantalonla gitmek zorunda kaldı.Bir daha GEncallar Maltepe Şubenizden alışveriş yapmayı düşünmüyorum ve tanıdığım herkese bu mağduriyetimi anlatmayı düşünüyorum. İnsanlar isimlere aldanıp büyük mağazalardan alışveriş yapıyorlar ama sizin yaptığınız gibi mağdur edilmiyorlar ben paramın iadesi değil pantolonıun aynısından istemiştim. Sizi tüketici haklarına kadar şikayet edeceğim.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here