Genişleyebilen Modüler Karavan

  Genişleyebilen Modüler Karavan

  Romotow, daha fazla yer açmak için genişleyebilen esnek ve şık mobil yaşam alanlarıdır. Yakın mesafelerde yapılan tatiller, küçük bir mola için hesaplı olabilir. Ancak, insanların çoğuna sıkışık bir karavanda bir hafta geçirmek çekici gelmeyebilir. Bunu değiştirmek amacıyla, Romotow daha fazla yaşam alanı oluşturmak için genişleyebilen modüler karavanlardır.

  Karavan
  Karavan

  Yeni Zelanda merkezli W2’nin mimarları tarafından tasarlanan Romotow, ikinci bir yapının içinde ankastre yaşam alanı özelliği taşıyor. Park edildiğinde, iç boşluk bir mil üzerinde yapının diğer kısmından uygun açılarda açılarak, mevcut zemin alanı %70’e kadar genişletilebiliyor. İç oda tamamen kapalı olarak kullanılmasına karşın, ikinci platform sıcak havalarda her iki taraftan açık olarak duvarsız kullanılabildiği gibi rüzgarı kesmesi için koruyucu bir perde de kullanılabilir. Romotow, ayrıca karavanların alışıldık kutu imajını değiştirmek için de kıvrımlı bir tasarıma sahip. Aşağıdaki video, sistemin işleyişini gösteriyor.

  Teal Panels’in modüler geçici evleri gibi, Romotow da kullanıcılarına çevrelerini kişiselleştirme imkanı tanıyor. 2015 yılında pazara sunulacak olan bu ürün, karavan dünyasının geleceği olabilir mi?

  CEVAP VER

  Please enter your comment!
  Please enter your name here