Gigaset Dokunmatik ev telefonu

Gigaset SL910, ev için tamamen dokunmatik olan ilk telefon ve geniş kapasiteli ekranı sayesinde parmakla kullanılması basit. Gigaset, böylelikle, tablet bilgisayarlardan ve cep telefonlarından tanıdık olduğumuz bir uygulamayı kablosuz telefon üzerinde ilk kez gerçekleştiriyor.


Gigaset’in iddialı modeli her birine sekiz numara girilebilen 500 kişilik bir adres rehberine, mükemmel akustik, 200 ses klibi, 240 fotoğraf kapasiteli geniş dahili hafızası ve yüksek sesli hoparlöre sahip. Parlak ve gösterişli gerçek metal iskelet ve krom kaplama şarj ünitesi bu zarif telefonu tasarım konusunda zevk sahibi kişiler için bir gereklilik haline getiriyor. Ürün aynı zamanda Red Dot Tasarım Ödülü sahibi.


8.1cm ve sezgisel kullanıcı arayüzlü tamamen dokunmatik yüksek kaliteli ekranı, telefonunun kullanılmasını daha da kolay hale getiriyor. Kullanıcılar kendilerini tanıtabiliyor ve kişisel menüleri çok hızlı ve kolay kullanabiliyor. Gigaset SL910, parmağın yatay hareketiyle kullanıcıların aralarında değiştirebileceği üç farklı ekran sunuyor.


Bekleme modunda sürekli gösterilen “Bilgi Merkezi” serbestçe yapılandırılabiliyor. Örneğin; favori kişileri veya sık kullanılmış işlevleri depolamada kullanılabiliyor. İkinci ekran, “Arama Merkezi “numara tuşlarını, adres defterini ve bazı favorileri gösteriyor. “Mesaj Merkezi”, üçüncü ekran arama listesi, telesekreter veya kısa mesajlara doğrudan ulaşımı sağlıyor.


Gigaset Dokunmatik ev telefonu : Büyük ekran
320 x 480 piksellik 6.8 cm x 4.5 cm ekran özellikle üzerinde fotoğraflar sergilendiğinde kendisini gösteriyor. Telefonun 3.5MB’lık hafızası 240 fotoğrafa kadar alan sağlıyor. Fotoğraflar slayt gösterisi olarak toplandığında ekran koruyucusu özelliği sunuyor.

Gigaset Dokunmatik ev telefonu : Eller serbest modunda birinci sınıf ses
Gigaset SL910’un kulaklığının içinde kurulu hoparlör, iyi bir ses kalitesi sağlıyor. Bir grup kişiyle konuşma yapmak veya konuşurken ellerinin serbest olmasını isteyenler ayrı hoparlörüyle eller serbest özelliğinden memnun kalabilir. Dört ayrı eller serbest profili, sesin çevre gürültü seviyesine uyum göstermesini sağlıyor.


Gigaset Dokunmatik ev telefonu : Gelişmiş adres defteri
Adres defteri, her biri sekiz numaralı 500 vCard girişine kadar alan sağlıyor. Her bir kişiye, o kişiden arama geldiğinde gözükecek bir fotoğraf atanabiliyor. Gigaset SL910 adres defteriyle, Bluetooth ile kablosuz olarak veya kabloyla mini-USB girişini kullanılarak PC veya Mac’de Outlook kişilerinin senkronizasyonunu kolaylaştırıyor:. Fotoğraflar ve yeni zil sesleri de telefona bu şekilde transfer edilebiliyor. Senkronizasyon yazılımı Gigaset QuickSync Web Sitesi’nden bedava olarak indirilebilir. Telefon modunda, kullanıcılar doğrudan Outlook’dan arama gerçekleştirebiliyor.Habertürk

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here