Giolitti Roma Franchising ve Franchising Başvurusu

Giolitti Roma Franchising ve Franchising Başvurusu
Giolitti Roma Franchising

Giolitti Roma Dondurma Franchising

Özel aromalardan ve tatlardan bir karışım olan ve tek üretim yeriyle tanınan Roma’nın meşhur markalarından Giolitti Roma dal 1900, franchising ile yayılıyor. Ve Şimdi Türkiye’de! Yeniliklerin, her zaman temel önceliklerden biri olduğu şirket; geleceği görerek fakat hiçbir zaman yüzyıllık geleneklerini unutmadan, emin adımlarla hareket ediyor ve yeni ufuklara açılıyor. Yenilik ve gelenek bu projenin temel unsurları olma özelliğini hep koruyor. Giolitti Roma Franchising

Giolitti Roma Franchising
Giolitti Roma Franchising

İlk mağazasını önümüzdeki 29 Eylül’de İstanbul’da, eski Doğu Roma İmparatorluğun başkentinde, şimdi ise ekonominin vazgeçilmez metropolünde açılıyor. Burada açılacak dondurma satış mağazasında müşteriler “özel karışım espresso Giolitti” kahvesini de tadabilecek ve klasik İtalyan kahvaltısını kuru pasta çeşitleriyle tanışma fırsatını bulabilecekler.

Bütün yatırımların değeri yaklaşık altı milyon euro olarak tahmin ediliyor ve öngörülen mağaza sayısı da ilk iki sene için 30 olarak düşünülüyor. Bunlardan 10 tanesi Türkiye’de, 10 tanesi Kuzey Afrika’da (ilk açılış 2011 sonu Sharm el Sheik) ve 10 tanesi Arap yarım adasında (ilk açılış Dubai ilkbahar 2011) planlanıyor. Bu arada özellikle belirtmek gerekir ki bütün mağazalar Giolitti ailesi ve İtalya’nın usta dondurmacılarının sıkı kontrolü altında olacaktır.

Giolitti Roma Dondurma Franchising Başvurusu

Giolitti Roma dal 1900 ailesine katılmak için bize yazın. Giolitti Roma Dondurma Franchising Başvuru Formu için bu başvuru formu linke tıklayınız.

Giolitti Roma Dondurma Franchising İletişim Bilgileri

ADRS : IFO ITALIA INTERNATIONAL LTD. ŞTİ. AHİ EVRAN CAD. NAZMİ AKBACI İŞ MERKEZİ 93 – 94 MASLAK – ŞİŞLİ / İSTANBUL
TEL : +90 (0212) 346 43 17
FAX : + 90 (0212) 346 43 18

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here