Girişimci George Soros Kendinden 41 Yaş Küçük Tamiko Bolton’la Evleniyor

Bundan 45 yıl önce sıfırdan başlattığı girişimi, bugün 20 milyar dolarlık servetle taçlandıran George Soros (83) evleniyor

Ünlü yatırımcı Soros, kendisinden 41 yaş küçük Tamiko Bolton’la (42) New York’ta 3 gün 3 gecelik düğünle hayatını birleştiriyor. Forbes’ın zenginler listesinde üst sıralarda yer alan işadamının evleneceği Bolton, sağlık-eğitim danışmanı. Soros üçüncü, Bolton ikinci evliliğine imza atıyor.

Bolton’un online diyet programı ve vitamin satış girişimi de bulunuyor. Bolton ayrıca internet tabanlı yoga eğitim programıyla da dikkat çekiyor.

Tamiko Bolton
Tamiko Bolton

Jurassic Park’ın yazarı Michael Crichton’dan 22 milyar dolara aldığı malikanesindeki küçük bir törenin ardından verdiği yemekle evliliğe adım atacak olan çift yazlarını 19 odalı bu evde geçirecek. İş ve siyaset dünyasından birçok ünlü ismin yanı sıra düğüne Soros’un beş çocuğu da katılıyor.

Evlilik sözleşmesi…

Soros’un evlilik öncesi Bolton’la yaptığı anlaşma en büyük merak konusu olurken, aileye yakın kaynaklar ünlü yatırımcının bu konuda birçok yatırımını dışında tutan bir çerçeve belirlediğini belirtiyor.

Demokrasi ve eğitim alanındaki vakıflarıyla etkili olan ve yaptığı hamlelerle dünyanın dört bir yanında hükümetler devirdiği öne sürülen ünlü spekülatör George Soros, düğün için hediye yerine belirlediği kurumlara bağış yapılmasını istedi.

Sponsor

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here