Girişimcilere Yeni iş fikirleri

Girişimcilere Yeni iş fikirleri
iş fikirleri

iş fikirleri
iş fikirleri
Girişimciler için düzenlediğimiz bu iş fikirlerinin bir çoğu yurt dışından, bazıları ise çok az örneği bulunan ama iyi kazandıran fikirler. Farklı sektörlerde yapılan bu iş fikirlerini sizlerin beğenisine sunuyoruz.

1-iPad kiralama : iPad cihazları kiralamak bu sıra pek açığa çıkmamış bir iş fikri. Özellikle Fuarlarda tanıtım yapmak isteyenlere veya sunum yapmaya giden pazarlamacılar tarafından ilgi gören bu iş fikrini Türkiye’de yapanlar var. Kiralama fiyatları 50-150 Tl arasında değişen bu iş fikri sadece iPad kullanmayı merak edenler açısındanda tercih ediliyor. Unutmadan Amerikalı bir Girişimci ise sadece iPad değil diğer teknolojik ürün ve aksesuarları da kiralamaya başlamış . Oradaki fiyat ise 18-32 Dolar arasında. Son Not: Bu iş fikri seyahat eden kişilerdende büyük talep görüyor.

2- Mobil dondurma kamyonları : Hala ülkemizde olmayan veya az bulunan bu fikir yurt dışında çok güzel rağbet görüyor. Türkiye’de denemeleri yapılan ama bir türlü istenilen boyutta sokaklarda görülemeyen bu iş fikri
bayilik vermek açısından da önü açık bir sektör. Özellikle yurtdışında meşhur olan bu fikir bizde belediyelerin izin sistemlerine takıldığından dolayı bir türlü yaygınlaşamadı. Ama bu olmayacak demek de değil. Bir kaç büyük markamız bu
işe el atsa umarız küçük girişimcilerinde önü açılacaktır.

3-Hayvanlar için Tv Kanalı : İlginç ama gerçektende var. San Diego’da bulunan Dog tv 7/24 izlenebilen bir tv kanalı. Köpekleri sahipleri yokken eğlendirmeyi amaçlayan bu kanalda yayınları hayvan davranış uzmanları belirliyor. Fikir ilginç ama daha da ilginç olanı bu işin gelir kaynağı. Abonelik sistemi ile çalışan bu kablolu kanala müşteriler aylık 4.99 dolar ödüyor.

4-Çocuklar için taksi hizmeti : Bu iş fikri kısa mesafelerde çocuklara özel taksi kiralanması, bu fikrin bayanlara özel olanını duymuştuk. Şu an Kanada’nın Ottawa bölgesinde uygulayan firmanın ismi ise Fleurette Çocuk Taksi. Ana hedef kitlesi ise kalabalık servisle okula gitmek istemeyen çocuklar.

5- Tuvalet açmak : Sakın gülmeyin :) Bu fikir Hollanda Amsterdam’da 2theloo adı altında işlek bir caddeye 2011 yılında açıldı. Açıldı ama öyle sıradan tuvaletler gibi değil oldukça lüks ve temiz olarak açıldı. Kirli iş Büyük para diyebileceğimiz bu fikir her işlek caddede olması gereken bir iş fikri. Saçmaladığımızı düşünmeyin İstanbul’da çok işlek bir caddede günde 3000 kişinin girdiği bir tuvalet 2 Tl’den günde 6.000 Tl * Ayda (30 gün) 180.000 Tl kazanır.

6-Yüzen Otel: Perulu mimar tarafından yapılan bu yüzen otelin farklı modellerine daha öncede raslamıştık. Yalnız bu seferki otel görüntüsünü biraz daha çok andırıyor. 16 modern odası bulunan bu gemide ilave olarak egzersiz odası, restoren ve oturma salonuda bulunuyor.

7- Mağara Restoranlar : Adriyatik denizine bakan bu mağara restoran Niş iş fikirlerine güzel bir örnek. İtalya’da bulunan mağara restoranın benzerleri ülkemizde de rastlamak mümkün.

15 YORUMLAR

 1. Evet yanlış duymadınız özellikle ev hanımları için aile bütçesine mükemmel parasal gelir sağlayan ve ayrıca bir ek işim olsun ve ek gelir sağlamak istiyorum diyenler için yazıyorum.
  100 de 100 yerli sermayeyle oluşturulmuş mükemmel bir kazanç sağlayan network marketing sistemini sizlere sunmuş bulunmaktayım. Network marketing demek çok basamaklı market demek.Yani bir dükkan tutmak zorunda değilsiniz , muhasebe ve işçi masrafları ödemek zorunda değilsiniz.Ama bir dükkanınız varmış gibi kazanacaksınız. Gidebileceğiniz, arkadaş ortamlarınızdan, tatildeyken bile satış yaparak yüzde 25 ten başlayıp yüzde 50 hatta yüzde 100 bir kar marjıyla çalışacaksınız. Bu öyle bir iş ki ilerde acaba ek iş yerine sadece bu işimi yapsam diyeceksiniz. Çünkü mükemmel bir gelir fırsatı sunuyor.Aynı işi bir dükkan açıp yapmak isterseniz aylık hiç satış yapmasanız bile 3000-4000 tl gibi bir dükkan gider maliyetiniz olacaktır. Halbuki bu sistemde hiç bir ek maliyetiniz olmayacaktır. Ne kadar satarsanız o kadar para kazanırsınız.Ayrıca canınız sıkıldı ve ürün satmak istemediğiniz halde bile size herhangi bir maliyet çıkmayacaktır.Ne kadar ürün satarsanız okadar kazanırsınız.
  Bu sisteme sizde katılmak istiyorsanız aşğıdaki linke tıklayın ve hemen kazanmaya başlayın.Bu linki vermemin nedeni bu sitemde ürün satabilmeniz için bir referans numarasına ihtiyacınız olmasındandır.
  http://www.lorems.com.tr/ref.aspx?rcn=145424 Bu linke tıkladıkatan sonra lorems firması sitesini baştan aşağı bir inceleyin aklınızda herhangi bir soru işareti kalmadığınadan emin olduktan sonra kararınızı verin satış yapıp para kazanmak istiyorsanız refarans numarası olan 145424 numarasıyla lorems sitesindeki sağ ortada bulunan temsilci olmak istiyorum butonunu tıklayın ve ardından açılan formda kimlik bilgilerinizi doldurduktan sonra referans müşterimi onaylıyorum kutucuğunu tıklayın ardından iletişim bilgilerinizi yazın ( buradaki iletişim bilgileriniz kargolarınızın geleceği adrestir, nereye kargolarınızın gelmesini istiyorsanız adresinizi ona göre verin)
  ardından kullanıcı bilgilerinizi yazın ve kendinize ututmayacağınız bir şifre belirleyin ardından üyelik paketi kısmından 10 tl olan kutucuğun üstündeki düğmeyi tıklayın ( orada bide 90 tl lik alışveriş paketi kısmı var onu tıklamayın çünkü bu bölümü siparişlerinizi aldıktan sonra hem kar edecek hemde bu kısmı ödemiş olacaksınız yani bir taşla iki kuş) ondan sonra üyelik sözleşmesini okudum onaylıyorum kutucuğunu tıklayın ve ardından gönder butonuna basın.
  Bu işlemden sonra lorems firması sizin belirlediğiniz edrese ürün satış kataloğu gönderecek sizde bu katalogdan satış yapacasınız.
  Bu işlemlerden sonra sizin e mail hesabınıza hesabınız onaylandı ve kullancı adınızla beraber sizinde referans verebileceğiniz bir referans adresi gelecektir. Bu referans adresini tanıdıklarınızdan veya satış temsilcisi olmak isteyenlere verebilirsiniz onlarda sizin satış temsilcisi grubunuzu oluşturacaklar.Böylece daha çok kazanacaksınız.
  Katalog elinize geçtiği zaman bu kataloğdan sipariş veren müşterilerinizden siparişlerini ve kataloğtaki fiyatlarından müşterinizden ürünün parasını aldıktan sonra kullanıcı numaranız ve şifrenizle lorems sitesine girip hesabınızdan siparişlerinizi vereceksiniz.Örneğin müşterinizden 100 tl lik sipari aldınız ve hesabınızdan müşterilerinizin istediği ürünleri seçtiniz bu seçtiğiniz ürünler toplamda 60 tl tuttu bu 60 tl yi sipariş ederken firmaya hesabınızdan ödeme yaptınız ve size geriye 40 tl kaldı işte bu sizin karınız olacaktır.Bu para artık sizin ve güle güle kullanın.

 2. ben çok mükemmel bir fikir oldugunu düsünüyorum!..
  finans edecek kisileri bekliyorum…
  finanse edecek biri varmı baylar bayanlar?..
  gerekirse ben çalıştarabilirim işletme ortagı da olabilir,
  yada bir insanın (aile) in yardımına kosmak deyin… saygışarımla
  ALLAH ım sen her seye kadirsin.. 0554 860 23 29

 3. Merhaba.avmlerde kiralan oyuncak yürüyen atlar yeni bir iş kolu.maliyeti az kazancı cok.yatırım maliyeti 7000 ile 10000 arasında değişmekte.kazancınızda avm müsteri portfoyune göre günlük kazancınız 150 ile 300 arasında degişmekte.önemli olan avm içindeki konumlandıracagınız yer.cunku göz önunde olursa kazancınız cok yukselmekte. ilgilenenler 0530 3251332 nolu telefondan detaylı bilgi alabilir.

 4. arkadaşlar ben saat toptancısıyım güzel gösterişli saatler toptan almak isteyen ben satarım diyorsa alabilir kar marjı yüksektir, fiyatlar 3 tl den başlıyor
  toptan saat .net den web sitesine bakabilirsiniz

 5. selam.. Ben İstanbul Bakırköyde bir butik açtim fakat saglık nedeniyle kaptmak zorunda kaldım.Ürünleri büyk bir özenle-itinayla seçmeme ragmen ürünler evime getirdim..Saglık problemlerimi çözmek için bir güvencem olmaması nedeni ile bu ürünleri satmam gerekiyor bu ürünleri almak isteyen olursa lütfen 0544 322 19 55 numaradan ararsanız sevinirim Teşekkür ederim

 6. FUEL SHARK % 20 YAKIT TASARRUF CİHAZI YÜKSEK KAR MARJLI ÜRÜN…

  İTHAL ETTİĞİMİZ,
  Fuel Shark Hakkında Sorular ve Cevaplar;

  Fuel Shark Nedir ?

  Gitgide artan benzin fiyatları karşısında Fuel Shark 'ı kullanarak benzin giderlerinizi azaltabilirsiniz. Fuel Shark motorun daha verimli çalışmasına yardımcı olurken bu da daha az benzin tüketimi sağlayacak böylece de paranız cebinizde kalacaktır.

  Bu zorlu ekonomik ortamda, aynı miktar benzinle daha fazla kilometre yapmayı, aracınızın aküsünün ömrünü uzatmayı, aracınızın beygir gücünü artırmayı ve aracınızdan maksimum performans elde etmeyi istemez misiniz? Fuel Shark tüm bunları ve daha fazlasını gerçekleştirmenize ve aynı zamanda da para tasarrufu sağlamanıza olanak sağlar.

  Fuel Shark 'ın Yararları ;

  Benzin kilometresini artırır
  Aracınızın performansını artırır
  Akünüzün ömrünü uzatır
  Aracınızın beygir gücünü artırır
  Anında çalışmaya başlar

  Fuel Shark Nasıl Çalışır ?

  SADECE TAKIN VE TASARRUF ETMEYE BAŞLAYIN! Aracınızın elektrik sistemindeki elektrikli unsurlar birbirlerine bağlıdır. Aracınızdan üstün performans elde etmek için aracınız temiz bir elektrik devresi ortamına sahip olmalıdır. Pek çok araçta zamanla, muhtelif aksesuarların getirdiği yüke ve akülerin, bujilerin ve diğer parçaların normal aşınmasına bağlı olarak elektrik dengesizlikleri ortaya çıkabilmektedir.

  Elektrik performansını en iyi düzeyde tutmak ve yakıt tüketimini azaltmak için aracınız dengeli bir voltaj ortamında daha iyi çalışacaktır. İşte Fuel Shark 'ta bunu sağlar. Çok amaçlı bir Voltaj Dengeleyici 'dir. Fuel Shark 'ın dünya genelinde patent bekleyen tasarımı aracınızın elektrik sistemini anında dengeli hale getirir ve sonuçta da yakıt verimliliği ve genel performans artar. Aracınızın elektrik sistemini dengeli hale getirdiğinizde bunun sağlayacağı büyük faydalardan bir tanesi motorunuzun bujilerinin güçlü, kararlı bir kıvılcım üretmesi ve sonuç olarak da daha iyi bir yanma sağlamasıdır. Bu da, daha temiz emisyonlara sahip olmanın yanında gücü artırabilmekte ve yakıt tüketimini azaltabilmektedir.

  Bu devrim niteliğindeki teknoloji tüketicilere benzin istasyonlarında paradan tasarruf etmenin ucuz bir yolunu sağlarken aynı zamanda da çevrenin korunmasına da yardımcı olmaktadır. Daha da iyisi, hiçbir kurulum masrafı yoktur. Fuel Shark ı aracınızın çakmak soketine takmanız yeterlidir ve mavi ışık Fuel Shark ın çalıştığını ve tasarruf etmeye başladığınızı gösterecektir!

  Fuel Shark'ın İşe Yaradığını Nasıl Anlarım ?

  Çakmak soketine taktığınızda LED ışık yanacaktır. Kendiniz de test edebilirsiniz. Deponuzu, ağzına kadar olmayacak şekilde doldurun. Hareket etmeden önce kilometre sayacında görünen km'yi not edin. Depo yaklaşık yarıya inene kadar kullanın. Kilometre sayacında görünen km'yi not edin ve artık kaç kilometre gittiğinizi biliyor olacaksınız. Deponuzu ağzına kadar olmayacak şekilde yeniden doldurmak için kaç litre aldığına bakın (önceki ile aynı benzini kullanın). Gerçek yakıt tüketiminizi bulmak için, kat ettiğiniz kilometre sayısını deponuzu yeniden doldurmak için gerekli litreye bölün. Şimdi aynı işlemi Fuel Shark'nizi kullanarak da yapın. Yakıt tüketimindeki farkı göreceksiniz.

  Fuel Shark Nasıl Takılır ?

  Fuel Shark 'ın takılması da çok kolaydır. Mekanik bilgisi gerektirmez. Sadece aracınızın çakmak soketine veya duel adaptörüne takmanız yeterlidir. Mavi lamba Fuel Shark'ın çalışmakta olduğunu gösterir bu da para tasarruf etmeye başladınız anlamına gelir. Fuel Shark yaşı ne olursa olsun pek çok araçta işe yaramaktadır.

  Fuel Shark'ı Gün Boyu Araçta Bırakabilir miyim ?

  Evet. Sabah motoru çalıştırmadan takın ve gün boyu takılı bırakın. Eğer çakmak soketiniz, aracınızın kontağını kapattıktan sonra açık kalıyorsa, aracınızı kullandığınız günün sonunda kontağı kapattıktan sonra Fuel Shark yi çıkarmanızı tavsiye ediyoruz.

  Fuel Shark 'ı kullanırken aracımda bir yakıt katkı maddesi (sıvı veya hap) kullanmalı mıyım?

  Hayır. Bazı yakıt katkı maddeleri yakıt tüketiminizi artırabilir bu da Fuel Shark ın performansı konusunda yanlış ölçüm verebilir. Bazı katkı maddeleri yakıt tüketiminizi artırabiliyor olsa da bunun dezavantajı sürekli bu katkı maddelerini satın almak ve yakıta katmak zorunda olmanızdır. Fuel Shark ın avantajı sadece çakmak soketine takmanızın yeterli olması ve sürekli bu yakıt katkı maddelerini satın alma ve her benzin aldığınızda bu yakıt katkı maddelerini ilave etme sıkıntısı ve masrafı olmadan 3 sene boyunca kullanabilmenizdir.

  Fuel Shark'ı herhangi bir araçta kullanabilir miyim?

  Evet, araç 12 voltluk bir sistemle çalıştığı sürece (araçların pek çoğunda olduğu gibi.)

  Fuel Shark'ı RV'lerde de kullanabilir miyim?

  Evet. RV'lerin pek çoğu 12 volt sistemlere sahiptir. RV'lerin ağırlığına bağlı olarak yakıt tasarrufunuz otomobillere göre biraz daha az olabilir.

  Fuel Shark araç bilgisayarımda herhangi bir ters etkiye neden olur mu?

  Hayır.

  Gösterge panelinin arkasında veya kaputun altında gerekli herhangi bir özel kurulum işlemi söz konusu mu?

  Hayır. Fuel Shark'yi popüler yapan özelliklerden biri de bu. Oldukça kullanıcı dostudur. Tıpkı bir telefon şarj cihazını kullanır gibi sadece çakmak soketine takmanız yeterlidir.

  Fuel Shark'yi ikili çakmak adaptöründe kullanabilir miyim?

  Evet.

  TOPTAN SATIŞ FİYATI 10 tl

  PERAKENDE SATIŞ FİYATI LOKASYONA GÖRE
  DEĞİŞMEKTE OLUP MAKSİMUM 100 TL dır.

  Bu ve diğer ürünlerimiz için
  Facebook OKYANUS İTHALAT DIŞ TİCARET
  sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

  AVRUPA da SATILAN TV ÜRÜNÜDÜR…

  İTHALAT tan TOPTAN SATIŞ…

  İletişim Bilgileri
  OKYANUS İTHALAT DIŞ TİCARET ( İstanbul )
  Yetkili Kişi: KAAN SOYSAL
  Telefon numarası:+90 (0850) 2264667
  +90 (0535) 9459282
  MSN: [email protected]

 7. Ev Hanımları ,İşçiler ,Memurlar ,Öğrenciler ,Ek İş yapmayı düşünenler,Çamaşır ve Bulaşık makinası Yetkili Servisleri YÜKSEK KAZANÇ ELDE ETMEK İSTEYENLER..

  İthalatını yaparak Yurt Dışından getirdiğimiz Teknoloji harikası DETERJANSIZ ÇAMAŞIR ve BULAŞIK YIKAYAN JIEMEI BALL İKİLİ ve WASHİNG BALL TEKLİ ÇAMAŞIR YIKAMA TOPU ve WASHİNG BALL BULAŞIK YIKAMA TOPLARINI en az % 500 KAR EDEREK SATIYORLAR.

  BU ÜRÜNLERİ KULLANANLAR ;
  BİR TEK ÇAMAŞIR ve BULAŞIK YIKAMA TOPU ile 1500 Makina ÇAMAŞIR ve BULAŞIK yıkayarak 5 yıl boyunca DETERJAN ,KİREÇ ÖNLEYİCİ ,YUMUŞATICI ve PARLATICI gibi ÜRÜNLERİ KULLANMAYARAK AİLE BÜTÇESİNE BÜYÜK TASARRUF SAĞLIYORLAR.

  Üstelik bu ürünleri evinde test edip kullandıktan sonra Çamaşır ve Bulaşıklarda Mükemmel Temizliği Görerek GÜVENLE ve GÖNÜL RAHATLIĞI ile satışını yapıyor.
  TÜRKİYE'nin her ilinde bu ürünleri satarak aile bütçesine katkı sağlayan ve
  kendi işinin patronu olanların arasında siz de yerinizi alın ve ÇOK KAZANIN…

  ARTIK DETERJAN YUMUŞATICI ve KİREÇ ÖNLEYİCİ KULLANMADAN HERKES ÇAMAŞIR ve BULAŞIKLARINI NANO TEKNOLOJİ İLE ÜRETİLEN YIKAMA TOPLARI İLE YIKAYABİLECEK.

  ÇAMAŞIR ve BULAŞIK MAKİNASI TOPLARIMIZIN AVANTAJLARI ;

  ”¢ Deterjan kullanmanıza gerek kalmaz ve paradan tasarruf etmenizi sağlar.
  ”¢ Ekolojik bir üründür; çevre kirliliğine yol açan madde ve kimyasallar içermez.
  ”¢ Her türlü yıkama şekline uygundur.
  ”¢ Her türlü yıkama programı ve sıcaklığına uygundur.
  ”¢ Çamaşırlarınızın renk tonlarını korur.
  ”¢ Ortalama 1.500 kez yıkama yapabilirsiniz. Bunun anlamı 5 yıl demektir.
  ”¢ Esnek bir malzemeden üretilmiştir.
  ”¢ Makineniz çalışırken herhangi bir gürültüye neden olmaz.
  ”¢ Alerjisi olan kişiler için harika bir üründür.
  ”¢ Çocuk kıyafetlerinin yıkanmasında çok etkilidir

  Ø %100 Deterjan tasarrufu sağlar.

  Ø Kireç çözücüden %100 tasarruf sağlar.

  Ø Elektrikten %20- 30 tasarruf sağlar.

  Ø %100 Doğal malzemeden üretilmiştir.

  Ø Sağlıklı bir temizlik sağlar.

  Ø Mikrop ve bakterileri yok eder.

  Ø İstenmeyen kokuları önler.

  Ø Bulaşıklarınızın çizilmesini önler ve daha parlak olmasını sağlar.

  Ø Bulaşık ve Çamaşır Makinenizi korur ve ömrünü uzatır.

  Ø Ağır metallerden arındırır.

  Ø Sudaki kloru ayrıştırır.

  Ø Suyun içerisinde yer alan Kalsiyum ve Bikarbonat gibi moleküller su hareketlendiğinde birleşerek kireç taşına dönüşmektedirler.Nano Teknoloji ile üretilen Yıkama Topu suyun içinde yer alan mineralleri manyetik etkisiyle etkileyerek birleşmelerini önler. Bu sayede kir parçacıklarını çıkarmada çok etkili olan yumuşak su elde edilir.

  Ø Suyun temizleme gücünü arttırır.

  Ø Kireç önleyici deterjanlara ödediğiniz paraları düşünün.Nano Teknoloji ile üretilen Yıkama Topu Bulaşık ve Çamaşır makinelerinde kireç oluşumunu önleyerek makinanın ömrünü uzatır.

  Ø Rezistanslarda önceden oluşmuş kireci 3-5 yıkamada sökerek makinenizin eski gücüne kavuşmasını sağlar.

  Ø Rezistansın kireçle kaplanmasını önleyerek ısı iletimini kolaylaştırır. Böylece %40 a varan Elektrik tasarrufu sağlar.

  İçindekiler
  Na,Ca, Ba, Fe, Al203, SiO2, K,Mg, TiO2 ve 80 den fazla doğal mineral.

  TOPTAN SATIŞ FİYATLARI :

  JIEMEI BALL İKİLİ ÇAMAŞIR YIKAMA TOPLARI 6 TL
  WASHING BALL ÇAMAŞIR YIKAMA TOPLARI 4 TL
  WASHİNG BALL BULAŞIK YIKAMA TOPLARI 4 TL

  ÜRÜNLER AVRUPA da SATILAN ORJİNAL PATENTLİ TV ÜRÜNLERİDİR.

  TÜRKİYE'nin Her İlinden
  ÜRÜNLERİMİZİ PTT KARGO İLE KAPIDA ÖDEMEYLE ALABİLİRSİNİZ.

  Size ürünlerle birlikte Ürün Bilgi ve Tanıtım notu gönderilecektir.

  Ürün resimleri ve bilgi için ;

  İletişim Bilgileri :

  OKYANUS İTHALAT DIŞ TİCARET ( İstanbul )
  Yetkili Kişi: KAAN SOYSAL
  Telefon numarası:+90 (0850) 2264667
  +90 (0535) 9459282
  MSN: [email protected]

 8. Ben Ahmet, Artvinde yaşıyorum. Özel bir kuruluşta yönetici olarak çalışıyorum, bulunduğum bölgede arıcılık yapılıyor, bende hobi olarak başladım bu işe. Çok güzel ve kaliteli bal üretimi yapmaktayım, aslında kendi imalatını yapan herkes ürününü kötü de olsa över ama ben tüccar değilim yada geçimimi bu işten sağlamıyorum o yüzden yalansız, hilesiz ve dürüst üretim yaptığımı her türlü ispat ederim. Bu işe hobi olarak başladığım ve ticari bir çevrem olmadığı için ürettiğim balı satmakta zorlanıyorum. ”Sen üret ben satarım” diyen kendine ve çevresine güvenen arkadaşlar benimle irtibat kurmak isterseniz mail atabilirsiniz. ([email protected])

 9. HAREKET SENSÖRLÜ CAYDIRICI SAHTE KAMERA ÜRÜN ÖZELLİKLERİ

  Gerçekçi görünümü ve harekete duyarlı olması sebebiyle caydırıcılık özelliği oldukça yüksektir.5 Metreye kadar algılama menzili vardır.Ayrıca sürekli yanıp sönen kırmızı ışık kayıt edildiği izlenimi verir. Hareket algılayıcı özelliği sayesinde yanından geçseniz dahi hareketi algılamakta ve çalışmaya başlamaktadır.

  Apartman girişlerinde, işyerlerinde, garaj kapısında, müstakil evinizin girişine, yazlık evlerinizde veya koridorlarda istediğiniz her yerde kullanabilirsiniz.

  Genelde güvenlik kamera sistemleri yapılan suçun kaydedilmesi yerine ilk etapta suçluyu caydırıcı bir etki yapması amacı kullanılmaktadır. Sizin içinde iş işten geçtikten sonra kaydedilmiş yada kaydedilmemiş pek önemli değil ise bu ürün işinizin büyük bir kısmını çözecektir.

  Yada gerçek kamera kullanıyor iseniz suçlunun gerçek kameranın nerde olduğunu fark etmeyecek şekilde yerleştirin. Diğer kameraları görünür yerlere koyup suçlu taklit kameralardan gizlenmeye çalışırken gerçek kameranın nerde olduğunu fark edemeyecek ve siz bu olanları suçluya fark ettirmeden kaydedebileceksiniz.

  ÜRÜN ÖZELLİKLERİ

  Harekete duyarlı sensör

  Hareketi algıladıktan sonra çalışıp kayıt yapıyormuş gibi kırmızı ışıkları yanıp sönmeye başlar.

  Sağa ve sola hareket eder

  Aktivasyon ışığı sayesinde kayıt yapıyormuş izlenimi verir

  Tavana monte edildiğinde elektrik tesisatı izlenimi veren kablo

  Gerçekçi görünüm ( gerçeği ile aynı görünümde ve caydırıcıdır)

  Elektrik tesisatına ihtiyacı yoktur

  3 Adet +AA pille çalışır

  Montaj parçaları dahil , piller kutu içeriğine dahil değildir.

  TOPTAN SATIŞ FİYATIMIZ 5 tl

  PERAKENDE SATIŞ FİYATINIZ LOKASYONA GÖRE 10 – 15 tl

  STOK ADEDİ 35.000

  İletişim Bilgileri

  OKYANUS İTHALAT DIŞ TİCARET ( İstanbul )
  Yetkili Kişi: KAAN SOYSAL
  Telefon numarası:+90 (0850) 2264667
  +90 (0535) 9459282
  MSN: [email protected]

 10. Çocuklar için taksi hizmeti büyükşehirlerde olabilir ama ufak şehirlerde ve ilçelerde pek tutmaz gibi

 11. SİLVA %100 TÜRK SERMAYELİ OLAN BİR NETWORK ŞİRKETİ ÇOK KATLI BİR ALİŞVERİŞ MERKEZİDE DENEBİLİR GÜVEN ÇERÇEVESİNDE HAREKET EDEN BİR FİRMA OLMAKLA BİRLİKTE MİKROFİBER İLK ÜRETİCİ FİRMASI OLARAK İLK VE TEK !…EKLEDİĞİMİZ GENİŞ ÜRÜN YELPAZEMİZLE HİZMET SUNMAKTAYIZ ”¦İLETİŞİM :444761 VE ÜCRETSİZ ÜYELİKLE KAZANMAK ARTIK ÇOK DAHA KOLAY TEK SERMAYENİZ GÜVEN ”¦

 12. Dondurma kamyonu fikrini sevdim. Bu kamyonlar acaba ne zaman ülkemizde boy göstermeye başlayacak.

 13. Ek İş mi Arıyorsun?

  Merhaba,

  Öncelikle bir soru sormak istiyorum. Fazla paranın göz çıkardığı nerede görülmüş? Ben hiç görmedim aksine içinizi ferahlatır, yaşam kalitenizi yükseltir, insanların size bakış açısını değiştirir ama en önemlisi insanın kendine ÖZGÜVENİNİ sağlamlaştırır ve geleceğe daha güvenle bakmasını sağlar. Eminim ki birçoğumuz yukarıdaki maddelerin birçoğuna sahip olmak ister. O zaman işte size kocaman bir fırsat. Nasıl mı??? Aşağıdaki linki tıklayın yada kopyalayıp adres çubuğuna yazın.

  Not: İşimiz kesinlikle pazarlama DEĞİLDİR. Tamamen emeğinizin karşılığını alırsınız.

  http://www.goo.gl/H4mOy

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here