Girişimcilerin Sahip Olması Gereken 8 Uygulama

Girişimcilerin mutlaka sahip olması gereken 8 akıllı telefon uygulaması

akilli-uygulama

Girişimciler için geliştirilmiş, işlerini ve yoğun çalışma aktivitelerini düzenleyerek daha verimli bir iş hayatına sahip olmalarına yarayan birbirinden ilginç akıllı uygulamaları sizler için derledik.

1. Asana – Uygulama tam anlamıyla bir iletişim uygulamasıdır. Sadece farklı projeleri yönetmenizi ve izlemenizi sağlamıyor aynı zamanda bu projelere ait çalışanlarla yapılacak görüşmeleri de tek bir alanda toplayarak büyük bir kolaylık sağlıyor.

2. Quip – Çeşitli tablolar ve not sayfaları oluşturmaya yarayan Quip, Facebook’un eski teknoloji yöneticisi Vret Taylor tarafından geliştirildi.

3. Timeful – Bir takvim uygulaması olan Timeful girişimciler için oldukça yararlı bir planlama aracı olduğu gibi günlük hayatta da kullanılabiliyor. Uygulama ile yapılacaklar listesi oluşturabiliyor, listedeki işlere ayrı zamanlar belirleyerek planlı bir hayata sahip olabiliyorsunuz.

4. Trello – Bir masaüstü uygulaması olan Trello sayesinde çeşitli içerikleri yönetebiliyor, istediğinizde bulup okuyabiliyor, üzerinde düzenlemeler yapabiliyorsunuz. Bir çeşit belge arşivleyicisidir. Uygulamanın en güzel özelliği ise dosya paylaşımı yapılabilmesi ve dosyalarda yapılan değişikliklerin eş zamanlı güncellenebilmesidir.

5. Sunrise – Uygulama bir kartvizit görevi görmektedir. Kullanıcının Linkedin hesabından bilgilerini alarak her an yeni tanıştığınız insanlara cv’nizi gösterme şansı tanıyan Sunrise, iCloud takvimleri ile senkronize olarak bir çeşit planlama aracı görevi de görüyor.

6. Humin – Bir iletişim ve ağ uygulaması olan Humin, yeni tanıştığınız kişilerin ve o kişiler hakkında bilgilerin kalıcı olarak dosyalanmasını sağlıyor.

7. Workflow – Listedeki uygulamalara göre biraz daha farklı olan Workflow, bir çeşit zaman kazandırma uygulamasıdır. Örneğin bir fotoğraf çektiğinizde ve belirli bir hastag ile etiketlediğinizde uygulama fotoğrafı ototmatik olarak twitter üzerinden paylaşabiliyor.

8. Slack – Bir çeşit konferans ve proje yönetimi uygulaması olan Slack, mobil ve bilgisayar uygulamasına sahip olmasının yanında browser üzerinden de kullanılabiliyor. Slack ile proje oluşturup, proje üyelerini ekleyebiliyor, iletişim kurabiliyor, dosya paylaşımı yapabiliyorsunuz.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here