Girişimcilik Kampı

İzmir Ekonomi Üniversitesi ana sponsorluğunda, Embryonix Limited Şirketi tarafından bu yıl ikincisi düzenlenecek olan “Girişimcilik Kampı 2008”, katılımcılara “girişimcilik yeteneklerini” ön plana çıkarabilecekleri eğitim ve uygulamarın yer alacağı 4 gün yaşatmayı amaçlamaktadır.
17 – 20 Nisan 2008 tarihleri arasında düzenlenecek olan kampta, katılımcılar, farklı sektörlerden alanlarında uzman kişilerden, girişimciliği temel alan bir çok konuda eğitim alacaklardır. Yapılacak keyifli yarışmalarla bu bilgilerini uygulama ve bir çok hediye kazanma fırsatı yakalayacaklardır.

Katılımcılar, İzmir ili sınırları içerisindeki Üniversiteler öğrenim görmekte olan öğrenciler ve İzmir’de ikamet eden Celal Bayar Üniversitesi öğrencilerin arasından, başvuru esasına göndermiş oldukları özgeçmişlere göre değerlendirildikten sonra, kampa katılmaya hak kazanan öğrencilerin listesi, Nisan ayının 12’sinde internetten duyurulacaktır.

Kamp süresince düzenlenecek eğitim ve uygulamalar, kampüs içerisinde belirlenen alanlarda gerçekleştirilecek, katılımcılar, İzmir Ekonomi Üniversitesi kampüs alanında uygulamalara ve eğitimlere katılacaklardır. Kampa katılımın tamamen ücretsiz olması ise katılımcılar için büyük avantaj olacaktır.

1 YORUM

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here