Give’r Çok Yönlü Ultra Dayanıklı Eldiven Projesi

Give'r Çok Yönlü Ultra Dayanıklı Eldiven Projesi 2

Eldivenleri pek ciddiye almasak da insanlar için çok önemli aksesuarlardır. Çünkü eldivenler elimizi dış etkenlere karşı başarılı bir şekilde korur. Tabi ki burada bütün eldivenleri aynı kategoriye koymuyoruz, koyamayız da çünkü. Normal plastik eldivenlerin iş hayatımız da veya normal hayatımız da pekte işe yaradığı söylenemez. Bulaşık yıkamak dışında. Bilemiyorum belki de şu anda o emekçi eldivenlerin de hakkını yiyor olabilirim ama maalesef gerçek bu ellerimizi koruma açısından pek de başarılı sayılmazlar.
gif
Demek istediğimizi inşaat ya da ahşap işinde çok iyi anlayacaklardır. Çünkü en çok eldivene ihtiyaç duyan grup bu sektörler de çalışan işçilerdir. Tabii ki bunların dışın da eldivenin hayatımızda ki rolü büyük. Soğuk havalar da veya buz pateni, paten, kay kay, dağcılık gibi hobileri olanlar veya bu tip sporlar ile uğraşanların da eldivenlere bir hayli ihtiyacı vardır. Peki şimdi bir an durun ve hayal edin. Tek bir çift eldiven olsa ve bu eldiven herkes tarafından rahatlıkla kullanılabilse.

giverr

Su geçirmeyen, tamamiyle deri olan, ısı yalıtımlı ve çok yönlü bir eldiven olsa. Üstelik fazlasıylada dayanıklı bir eldiven. Aslın da böyle bir eldiven şu anda iş fikri olarak var ve adı Give’r. Give’r sezonluk bir eldiven olup hayatın bütün zorluklarına dayanması için tasarlanmıştır. Bu zorluklar iş, oyun, aklınıza gelebilecek her şey olabilir. Hatta Give’r eldivenlerini bir termostat olarak bile kullanabilirsiniz. Nasıl mı ? İçeceğinizi sakladığınız kabı elinizi soktuğunuz yerden sokmak ve orada tutmak bu işlem için yeterli olacaktır.

kış

Give’r eldivenleri hayata geçmek için gerekli olan 25.000 doları toparlayabilmek için kickstarter’a başvurdu. Kısa bir sürede bu güzel projenin yararlılığının farkına varan kickstarter destekçileri Give’r isimli projeyi destekleyerek ona tam olarak 70.000 dolar fon kazandırdılar. Projenin bitmesine henüz 29 gün var bu da demek ki iş fikri 150.000 doları bile geçebilir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here