Giyilebilir Akıllı Güvenlik Cihazı

Shadow akıllı güvenlik cihazı ile zor durumda kaldığınız anda yakınlarınız haberdar oluyor.

20150131125105-MeetShadow2

Shadow ile, özgür, özgüven sahibi ve güvende olacaksınız. Cihaz, bluetooth özelliği ile sürekli olarak akıllı telefonunuzla iletişim halinde bulunan bir araba anahtarlığından daha küçük boyutlarda panik butonudur. Panik tuşuna basıldığı anda akıllı telefonunuz üzerinden yerinizi göstermekte ve belirlediğiniz telefon numaralarına konumunuzu ileterek yardıma ihtiyacınız olduğunu belirtmektedir.

Cihaz, akıllı telefonunuzla yaklaşık 30 metrelik mesafeye kadar iletişim halinde bulunabiliyor. Ayrıca cihazın tuşu fonksiyonlara sahiptir. tek basıldığında yardıma ihtiyacınız olduğu anlaşılabilinirken biden fazla basılmada çok acil olarak yardıma ihtiyacınız olduğunu ve durumun ciddi olduğunu belirtebiliyorsunuz. Tüm hava şartlarına uygun olan cihaz suya karşı da dirençlidir. Sahip olduğu şarj ünitesi ise cihazın yaklaşık 1 yıl boyunca aralıksız çalışmasına imkan sağlamaktadır. Cihazın üzerinde bulunan kapakçık panik tuşuna yanlışlıkla basılmaları da engellemektedir. Bunun yanında yine de yanlışlıkla gönderilmiş bir mesaj var ise 10 saniye için iptal edilebilmektedir.

Akıllı telefonlar için geliştirilmiş bir uygulaması bulunan cihazın tüm ayarları ve kişiselleştirmeleri uygulama üzerinden yapılabilmektedir.

20150204230240-Shadow_key_quarter3

Indiegogo üzerinden tanıtılan bu harika güvenlik cihazının fiyatı sadece 25 dolar olarak belirlenmiştir. Ürün Sayfası

1 YORUM

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here