Giyilebilir Akıllı Telefon Blu

Giyilebilir Akıllı Telefon Blu

Blu, giyilebilir teknolojilerin son örneği, bileğe takılabilen bir akıllı telefon.

31457311609540024563299893580cff_original

Blu, dünyanın en esnek ve geniş görünüm yeteneğine sahip akıllı telefonu. Geleceğe yönelik tasarımı ve esnekliği sayesinde oldukça güçlü bir akıllı telefon. Akıllı telefon dünyasının tek düzeliğe başladığı ve yenilikçilikten uzaklaştığı bu dönemlerde yeni bir soluk ve yeni bir yüz oluşturmaya çalışan firma, giyilebilir, bileklik şeklinde akıllı telefonu ile dikkat çekiyor.

Gelişen akıllı teknolojiler sayesinde bir çok insanın dikkatini çeken akıllı telefon ve akıllı saat modellerini sentezleyerek ortaya harika bir sonuç çıkartan Blu giyilebilir bir akıllı telefon geliştirdi. Sahip olduğu organik ışık emisyon ekranı sayesinde esnek ve kırılmaz bir yapıya sahip cihaz kıvrılabiliyor ve katlanabiliyor. Bunun yanında bilek kalınlığına göre de ayarlanabilen telefon ,nce ve kalın bilekli insanlar düşünelerek bu özelliğe sahip hale getirilmiş. Cihazın bir diğer özelliği ise yan ışıkları. Sahip olduğu yan LED ışıkları ile herhangi bir arama, mesaj ya da bildirim geldiğinde sessizce kullanıcısını uyarabiliyor.

Bu harika ürün Kickstarter üzerinden tanıtılarak satışı yapılıyor. Cihazın satış fiyatı ise kampanya süresince yaklaşık 200 dolar olacak. Ancak kampanya bittiğinde ve ürün piyasaya sürüldüğünde fiyatın 500-600 dolar civarına kadar yükselmesi bekleniyor. Ürün Sayfası

 

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here