Giyilebilir Teknolojide Devrim – iBackPack

Giyilebilir Teknolojide Devrim - iBackPack

Teknolojinin odak noktalarından biri haline gelen giyilebilir teknolojilerin çehresini değiştirecek bir çanta geliştirildi.ibackpack-akilli-canta

Dünya teknolojilerinin yeni odak noktalarından biri olan giyilebilir teknolojilerin son örneklerinden olan iBackPack görenleri kendisine hayran bırakıyor.

Oldukça güzel bir şekilde dizayn edilmiş olan sırt çantası, 4 adet SUB girişi, GPS sistemi, WIFI bağlantı özelliği, Tehlike alarmlı, iOS ve Android uygulama desteği ve dev şarj üniteleri gibi bir çok özellikle tam bir yolcu dostu.

Firma, çanta hakkında yaptığı açıklamada, “normal bir sırt çantasını aldık ve 7’den 77’ye herkesin kullanabileceği, çağımıza uygun, üstün özelliklerle donatılmış bir yolcu dostu yaptık” diyor.

Cihaz dev enerji depolarına sahip. Bu sayede cep telefonu, tablet ve hatta diz üstü bilgisayarları bir kaç defa doldurabilecek şekilde şarj edebiliyor. Bunun yanında 3G, 4G- WIFI gibi bağlantı yeteneklerine de sahip. Bu sayede internete bağlanabiliyor ve iOS ya da Android uygulamaları kullanmanıza olanak sağlayabiliyor. Akıllı çantada bir de bluetooth hoparlör sistemi bulunuyor. Sahip olduğu 4 adet USB bağlantı noktası ile de birden fazla cihazla aynı anda bağlantı kurabiliyor ya da şarj edebiliyor.

Indiegogo üzerinden kampanyası yürütülen ürün şu ana kadar 80 bin dolarlık fon elde etmiş durumda. Ürünün satış fiyatı ise 199 dolar. Tabi ki yine toplu alımlar için farklı fiyat kampanyaları bulunmakta. Ürün Sayfası

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here