Giyilebilir Teknolojilerin Yeni Mucizesi Baggizmo

Giyilebilir Teknolojilerin Yeni Mucizesi Baggizmo

Son zamanlarda tüm şirketlerin dikkatle takip ettiği giyilebilir teknolojiler konusunda yeni bir ürün daha piyasaya sunuldu.

baggizmo

Gelişen teknolojiler, hayatı kolaylaştıran cihazların üretiminin had safhada olmasına da ön ayak olmaktadır. Ancak insanlar her geçen gün yeni bir teknolojik cihaza ihtiyaç duyarken bu cihazların taşınma ve kullanım sorunları da ortaya çıkmaktadır. Baggizmo günlük yaşantınızda yanınızda bulunan cihazların ve eşyaların organize, zarar görmeden ve verimli bir şekilde kullanılmasına imkan sağlar.

Baggizmo sayesinde, akıllı telefonunuzu, yedek bataryalarınızı ve cüzdanınızı rahatlıkla taşıyabilir, bu tarz cihazlarınızın ve hatta çantanızın çalınmasını önleyebilir, yan kesicilerden korunabilir, vücudunuza yapışık olarak duran baggizmo ile kalabalık ve dar alanlarda rahatlıkla hareket edebilirsiniz. Üstelik baggizmo oldukça hafif ve rahat bir kullanıma sahiptir. Öyle ki baggizmo kullanırken üzerinize ceket giyebilir, elleriniz serbest bir şekilde dolaşabilirsiniz.

Ürün Indiegogo üzerinden 105 dolara satılmaktadır. Geliştiriciler şu ana kadar yaklaşık 50 bin dolarlık sermayeye de ulaşmış durumdalar. Ürün Sayfası

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here