GLOBOWAX DRY CAR CARE BAYİLİK BİLGİLERİ

GLOBOWAX DRY CAR CARE YENİ NESİL SUSUZ ARAÇ TEMİZLİĞİ

BAYİLİK KATEGORİSİ: OTO TEMİZLİĞİ
KURULUŞ YILI: 2006
BAYİ-FRANCHİSE SAYISI: +15

Türkiye’de 35 yılı aşkın uluslararası lojistik geçmişi olan ESA Logistics’in köklerinden gelen GLOBOWAX markamız yenilikçi konseptleri ile oto bakım sektörüne de girerek hizmet alanlarını genişletmiştir. Markamız, 2006 yılı son çeyreğinden itibaren ülkedeki faaliyetlerine başlamış olup oto yıkama sektörüne yeni bir soluk getiren ve ülkemizde ilk olarak Mert ZANDALI tarafından isim bulan DRY CAR CARE adı verilen; Otomobilde “Kuru Temizleme” konseptinin ayrıcalıklarını ve avantajlarını ülkemize tanıtma ve benimsetme misyonunu üstlenmiştir. Aynı zamanda firmamız dünyada 2000’li yılların ilk çevreğinden itibaren güvenle tercih edilen ve Türkiye’de oto bakım sektöründe bir ilk olan canlılar için hayati önem taşıyan su kaynakları kullanılmadan mobil olarak yapılan ‘’Gezici ve Çevreci Araç Temizliği’’ uygulamalarını da hizmet ve istihdam olarak ülkemize kazandırma hedefiyle faaliyetlerine başlamış öncü bir firmadır.

VİZYON
GLOBOWAX bugüne kadar gelinen noktada engin tecrübesi ve bayi ağı ile hizmet alanlarını genişleterek başarı ile hizmet vermektedir.

GLOBOWAX DRY CAR CARE
GLOBOWAX DRY CAR CARE

Günümüzde GLOBOWAX markası DRY CAR CARE konsepti haricinde 2014 yılı itibarıyla oto bakım sektöründeki tüm mevcut olan alternatif uygulamaları da profesyonellik alanına ekleyerek hedeflerini bir basamak ileriye taşımıştır. Yenilikçi “susuz araç temizliği” konseptinin dışında klasik basınçlı yıkama uygulamaları, buharlı temizlik uygulamaları ve profesyonel detaylı temizlik uygulamalarını da bünyesine kazandırarak ülkemizde oto bakım sektörde faaliyet gösteren en kapsamlı hizmet içeriğine sahip firma olmayı başarmıştır.

Aynı zamanda GLOBOWAX noktalarında çözüm ortaklarıyla gerçekleştirilen anlaşmalar çerçevesinde mini onarım ve ekspertiz hizmetleri, cam filmi ve kaput koruma filmi uygulamaları da gerçekleştirilmektedir.

Franchise modeli ile dengeli bir büyüme hedefleyen GLOBOWAX, son kullanıcılara sunduğu yeni ve ayrıcalıklı hizmetlerle bayilerine ve bayi adaylarına bölgelerinde ilk ve tek güçlü oyuncu olma avantajını da sunmaktadır.

Yayılmış bayii ağı ile Türkiye’nin her noktasına eşit kalitede hizmet götürmeyi ilke edinen GLOBOWAX lojistik sektöründeki deneyimi ile ürün tedarik zincirini kuvvetlendirip müşterilerine ve bayilerine sadece ülkemizde değil global anlamda dünya genelinde fark yaratan bir hizmet sunmayı amaçlamaktadır.

GLOBOWAX, 2006 yılı ile birlikte faaliyetlerini her geçen gün arttırmakta ve geliştirmektedir. Gerçekleştirilmiş olan bireysel ve kurumsal çalışmalarla sistemini ve adını her geçen gün daha geniş kitlelere yaymakta, Avrupa temsilciliğini de açmış bulunmaktadır.

Gerek Türkiye gerekse de Avrupa genelinde gerçekleştirilen faaliyetlerle güçlü kurumsal yapısıyla ve sağlam temeller üzerine oturtulan sistemiyle GLOBOWAX markası Türkiye ve dünya genelinde büyümeye devam etmektedir.

Bayilik / Franchise Şartları

Franchise/Bayii Adaylarında Aranan Özellikler
(1) Yatırım bütçesi: 5.000 TL ve Üzeri
(2) İşletme sermayesine ilişkin teminat verebilmek
(3) İşletmenin bağlı olduğu bir şirket yapısı
(4) Franchise tercihine ve müşteri profiline göre 15-30 metrekarelik ofis büyüklüğü, 30-90 metrekare arasında uygulama alanı

YATIRIM BİLGİLERİ

Hedef Bölgeler : Türkiye Merkezli, Tüm Dünya Geneli
İsim Hakkı Bedeli : 0 – TL

Ortalama M2 Başına Kurulum Maliyeti : – yatırımcı ile birlikte belirlenir.

Minimum Şube Açılış Maliyeti : 5.000 – TL ( bedele sıvı ürün grupları, tamamlayıcı ekipmanlar, dahildir.)

Ortalama Şube Açılış Maliyeti: 15.000 – TL ( bedele sıvı ürün grupları, tamamlayıcı ekipmanlar, matbaa, eğitimlar, dükkan tabelası (ort4m x 1m boyutunda) ve ortalama 60 mt2 için zemin tadilatı ( siyah ve beyaz damalı seramik karo döşeme) ve ofis içi görsel maliyetleri dahildir.)

Potansiyel Şube Açılış Maliyetleri : Yatırım gücü yetki alan büyüklüğ ve konsept çeşitliliğine göre
5.000 TL ile 100.000 TL arasında değişmektedir.)

(A) Mobil Temsilcilikler,
(B) Sabit Hizmet Bayiler,
(C) Mobil & Sabit Hizmet Semt Bayileri,
(D) İl Temsilcileri,
(E) Ülke Temsilcilikleri

Toplam Gerekli İşletme Sermayesi : min. 5.000 TL
Ortalama Şube Kurulum Süresi : 21 gün
Reklam Katılım Ücreti : Ortak Reklam / Havuz Sistemi
Gelirden Pay : Pay Alınmıyor

BAYİLİK DESTEKLERİ:

  • EĞİTİM DESTEĞİ
  • BÖLGE KORUMASI
  • YER SEÇİMİ
  • REKLAM DESTEĞİ

YETKİLİ KİŞİ: Mert Zandalı
CEP TEL: 0530 441 61 20
İŞ TEL : 0212 450 00 09
Mail : mert@drycarcare.com
Web: www.drycarcare.com
BAŞAKŞEHİR/Bahçeşehir 1.kısım mahallesi İSTANBUL

Genel Bayilik Başvuru Formu :

3 YORUMLAR

  1. BAYİLİĞİMİZİ OZEL NEDENLERDEN DOLAYI DEVREDECEGİZ TUM HAKLARIYLA VE TUM MALZEMELERİYLE A DAN Z YE EKTRALARIYLA İLGİLENENLER 05070626664

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here