Gmc Film Bayilik – Otomotiv Sektörü

Türkiye’de bir ilk; 
Cam Filmi, Araç Kaplama, Seramik Kaplama, Araç Koruma ve Mimari Dekorasyon sektöründe konsept olarak bayilik veren tek marka.

GMC Film çatısı altında Türkiye’nin ilk ve tek ‘Profesyonel Film & Folyo & Seramik Kaplama Uygulama Merkezleri’ bayi ağında yerinizi almaya hazır mısınız?

Gmc Bayilik
Gmc Bayilik

Yılda %20 büyüyen ve 1 milyar dolar değerinde büyük bir pazar
Türkiye pazarı için özenle uyarlanmış
Ve başarısı kanıtlanmış uluslararası bir iş modeli
Düşük bayilik bedeli
Yüksek kârlılık

Siz de elinizi çabuk tutun ve bu büyük ailenin bir parçası olun!
“GMC Film standart hizmet anlayışı, ürünlerinin ve ekipmanlarının performansındaki kalitesi ve çeşitliliği, kendini farklı kılan bayilik dekorasyonları, profesyonel yönetim sistemleri, sektördeki yenilikleri, profesyonel ekibi ve kurumsal yapısıyla, 500 m2’lik eğitim merkeziyle, %100 müşteri memnuniyeti ile, GMC Film bayilik sistemi işletmenizi her zaman bir adım daha ileriye taşıyacak mükemmel bir iş ortaklığı modelidir.”

Bayilik Aşamaları / Bayilik Başvuru
ŞARTLAR ve SÜREÇLER

GMC Film markasının bayi adayları için iş tecrübe şartı aranmamaktadır. GMC Film olarak, iş gücü ihtiyacı hissedilen pozisyonlara uygun, kaliteli, eğitimli, tecrübeli hizmet elemanları ve ustaları organize etmesinde, sahip olduğumuz tecrübelerimizi iş ortaklarına aktararak kısa sürede işi öğrenmelerini sağlanmasında sürekli destekleriz. GMC Film olarak ilk şartımız; bayi çalışanlarının işlerini sevip ilgilenmeleri, diğer şartımız ise aşağıdaki süreçte söz konusu yatırımı gerçekleştirecek olan firmanın bölgedeki potansiyel güce sahip olmasıdır.

TANIŞMA ve SÖZLEŞME

Ön görüşmeleri olumlu geçen müracaat sahipleri ile bir araya gelinerek karşılıklı bilgi alışverişi yapılır, kısa sürmesi hedeflenen işbirliği öncesi iki taraf için de mutabakat sağlanır ve çalışma kararı alınır ise karşılıklı hak ve görevlerin belirtildiği sözleşme imzalanır.

LOKASYON SEÇİMİ ve PROJELENDİRME

GMC Film markasının yönetim kurulu ve müracaat sahibi, kriterler doğrultusunda GMC Film bayisi olabilecek uygun lokasyonları değerlendirir, doğru nokta tespit edildiğinde, uygulama projeleri üzerinde çalışarak yatırım bütçesi belirlenir.

Bayilik / Franchise Şartları:
GMC FILM markasının bayi adayları için iş tecrübe şartı aranmamaktadır. GMC FILM olarak, iş gücü ihtiyacı hissedilen posizyonlara uygun, kaliteli, eğitimli, tecrübeli hizmet elemanları ve ustaları organize etmesinde , sahip olduğumuz tecrübelerimizi iş ortaklarına aktararak kısa sürede işi öğrenmelerini sağlanmasında sürekli destekler. GMC FILM olarak ilk şartımız; bayi çalışanlarının işlerini sevip ilgilenmeleri, diğer şartımız ise söz konusu olacak yatırımı gerçekleştirecek olan firmanın bölgedeki potansiyel güce sahip olmasıdır.

Saygılarımızla iyi çalışmalar

BAYİLİK DESTEKLERİ:

  • PERSONEL DESTEĞİ
  • EĞİTİM DESTEĞİ
  • PAZARLAMA DESTEĞİ
  • BÖLGE KORUMASI
  • REKLAM DESTEĞİ
  • FİNANSAL DESTEK

YETKİLİ KİŞİ: Çağlar NALÇACI
CEP TEL: 0549 671 0433
İŞ TEL : 0216 695 1516
info@gmcfilm.com
www.gmcfilm.com
Nuhkuyusu Cad. No:23/A Üsküdar / İstanbul

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here