GoBout iş fikri ile Tüm Esansiyel Ürünleriniz Birarada

  156

  GoBout iş fikri ile şampuanınızı, losyonlarınızı ve saç kremi gibi bir çok ürünü tek bir şişede depolayabiliyorsunuz. Tek bir şişede 5 farklı ürünü kullanabileceğiniz bu tasarım özellikle seyahat eden kişilerin çok tercih edeceği bir ürün olma yolunda ilerliyor. İndiegogo sitesinden 81 bin doların üzerinde fon toplayan ürün iki boyutta tüketicilere sunuluyor. Büyük ve küçük olarak tasarlanan üründe büyük şişelere 54 dolardan sahip olabiliyorken küçük şişeler 29 dolardan satılıyor.

  GoBout

  Su geçirmez ve sızdırmaz olan GoBout dünyanın ilk taşınabilir çoklu dağıtıcısı olma özelliğine sahipGoBout ile Şampuan, vücut yıkama, yüz yıkama, losyon ve saç kremi gibi birçok tuvalet malzemesini tek bir taşınabilir aygıttan kişiselleştirip, saklayıp ve kullanabiliyorsunuz. Tamamen özelleştirilebilir olan ürün ihtiyacınız olan tüm sıvıları basit bir kapta paketlemenizi kolaylaştırıyor.

  Banyo malzemelerinin bu şekilde ambalajlanması ürünün en dikkat çekici özelliği. Büyük boy şişede beş kapsül var. Her kapsül 100 ml’den az depolama yapıyor bu da bazı hava alanı güvenlik kontrollerinde kapsüllerin ana gövdeden çıkarılması anlamına geliyor. Küçük sürüm için ise dört kapsül var. Toplamda, küçük versiyon 100 ml’den az taşır. Küçük şişe hava yolculuğunun kurallarına uygun olduğundan kapsüllerin ana gövdeden çıkarılmasına gerek yok.

  Basit ve çevre dostu olan GoBout şişelerde bulunan kapsüllerde her ürüne göre isim yazıyor ve rahatlıkla kullanım sırasında istediğiniz bölümü seçebiliyorsunuz.

  GoBout büyük şişe

  Son olarak GoBout tasarımı gerçek bir probleme basit ve şık bir çözüm olarak piyasaya çıkıyor. Basit bir tasarım, daha az karmaşıklık, daha iyi kullanıcı deneyimi ve arıza olasılığının az olması girişimcinin en çok dikkat ettiği yönlerden bazıları. Bu tarz fikirler basit gibi gözükse de karmaşıklık konusunda tüketicilere iyi bir seçenek olduğu için tercih edilebiliyor.

  İş fikrini incelemek veya sipariş vermek isteyenler buradan ürüne ulaşabilirler.

  CEVAP VER

  Please enter your comment!
  Please enter your name here