Göçmen Börekçisi Bayilik Bilgileri

Göçmen Börekçisi

Göçmen Börekçisi Bayilik Bilgileri Güncellenmiştir.

Göçmen Börekçisi 80 civarında bayisi bulunan ve girişimcilerden royalty bedeli almayan bir marka. Markanın yatırım maliyeti işi kuracağınız yere göre değişiyor. En düşük 150 bin lira en yüksek ise 300 bin lira olan yatırım bedeline 30.000 TL’de isim hakkı bedeli ekleniyor.

Göçmen Börekçisi

Göçmen Börekçisi AÇILIŞ ÖNCESİ

1-Konum, müşteri profili, kârlılık, yatırımın geri dönüşü vs açısından fizibilite
2-İşletme süresince sistemimiz ve markamızın kullanımı karşılığında ödenen sabit ROYALTY BEDELİ’nin alınmaması
3-Göçmen Börekçisi konseptine uygun dekorasyon ve ekipmanın anahtar teslim şeklinde hazırlanması

Göçmen Börekçisi AÇILIŞ SONRASI

1-Mal ve hizmet standartlarının sürekliliğini sağlamaya yönelik olarak ürün temininde avantajlar
2-Reklam ve tanıtım çalışmalarında katkı payı alınmaması
3-Operasyon desteği, düzenli denetim, adaptasyon eğitimi
4-Her konuda bilgilendirme ve danışma hizmeti

Göçmen Börekçisi Franchising Royalty Reklam Bedeli Mi?

Büyüme odaklı firmaların markasını yaygınlaştırmak için başvurdukları başarılı bir sistemdir Franchise. Ancak yatırım bedellerine dahil olan ve bazen fiziksel yatırımdan dahi daha pahalı olabilen royalty, franchise ve reklam bedelleri girişimcilerin belini bükebilir. Göçmen Börekçisi olarak işletme süresince sistemimiz ve markamızın kullanımı karşılığında ödenen sabit ROYALTY BEDELİ ve Göçmen Börekçisi markasıyla yerel ve ulusal reklam kampanyalarında alınması gereken REKLAM BEDELİ ALMIYORUZ.

GÖÇMEN BÖREKÇİSİ Hakkında

2004 yılında Körfezde küçük bir dükkan da başlayan serüvenimiz bugün ülke geneline ulaşmıştır. Annelerimizin elinden çıkan börekler bugün tüm Türkiye tarafından sevilerek yenmektedir. Göçmen Börekçisinin en büyük özelliği böreğimizin hafif olmasıdır. Börekle ilgili insanların akıllarına kazınan ağır yağ kokusunuve mide yanmasını GÖÇMEN BÖREĞİ ile beraber tamamen kaldırdık.

Böreklerimiz fabrikasyon makine sistemiyle değil tamamen EV HANIMLARI’nın elinden çıkmaktadır. Bu yüzden müşterilerimiz yıllardır gönül rahatlığıyla annelerinin elinden gibi olan böreklerimizi yemektedirler.

Kocaeli-Körfez de 3500 m² kapalı alanda üretilen böreklerimiz Kocaeli başta olmak üzere Sakarya, İstanbul, Bursa, Ankara, Bolu, Çanakkale, İzmir, Karabük, Tekirdağ, Antalya ve Suudi Arabistan bayilerimiz aracılığıyla müşterilerimize ulaşmaktadır. Ülke genelinde 70‘i aşkın bayisiyle büyümektedir.

1 YORUM

  1. ankara eryaman semtinde oturoyorum çağdaş marketten bu ürünü severek alıp yiyorduk fakat maliyeti kutarmıyor satılmıyor gerekçesiyle getirmiyorlar eryaman semtinde nerede bulabilirim

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here