GoCube Klasik Bulmaca Yeniden Keşfedildi

GoCube Smart

GoCube

Akıllı Oyuncaklar ve ürünleri geliştirmeye odaklanmış bir şirket olan Particula tarafından Kickstarter’de fon toplamaya başlayan yeni bir ürün. 69 Dolardan başlayan fiyatlar ise satışa sunulan GoCub’ler 2019 yılının Mart ayında ilk alıcılarına teslim edilmeye başlanıyor. 500.000 Dolara yaklaşan ilk fon toplama aşaması 43 gün daha devam edecek olan iş fikrine 5000’e yakın kişi destek verdi.

Particula firması son yıllarda dünyanın her yerinden bir dizi akıllı oyuncak geliştirdi, üretti ve sattı. Sensörler, işleme yetenekleri, ultra düşük güç ve kablosuz bağlantı ile çalışan oyuncaklar ve cihazlar üreten firma teknoloji ile donanmış ürünleri üretmede başarılı.

GoCube izleme ve yepyeni bir yol ile inanılmaz bir akıllı bağlı küptür. Öğren, geliştir ve hatta rekabet et felsefesi üzerine kurulan ürün küp bulmaca severlerin yeni ilgi odağı olacak. Tamamen ikonik bulmaca oyuncağını yeniden tasarlayan firma klasik küpü beyni olan modern bir süper bulmacaya dönüştürmüş.

Öğrenmek, geliştirmek, savaşmak ya da oynamak olsun, GoCube uygulaması küpünüzü bir sonraki seviyeye taşır. GoCube iOS ve Android’de kolayca kullanılabilir ve ücretsiz indirilebilecek. Diğer tüm harika özelliklere ek olarak, GoCube ayrıca ‘Speed ​​Cube’ olarak biliniyor. Bunun anlamı, çok fazla sıkışan normal tıkanıklıklı yavaş küpler yerine, GoCube’nin FAST ve SMOOTH olmasını sağlayan mekanizmaları hayata geçirmesidir.

Bu iş fikrinin en güzel tarafı çok bilinen bir ürünün teknoloji ile harmanlanarak yeniden piyasaya sürülmesidir. Girişimciler için bu tarz fikirler oluşturmak ve yeni ürünleri tüketicilere ulaştırmak başarı için kaçınılmaz bir hal alıyor. Örneğin GoCube fikri Kickstarter’da ilk siparişlerini aldığı ve hayata geçtiği zaman ardından e ticaret siteleri ve toptancılar vasıtasıyla dünyanın bir çok yerinde satışa sunuluyor. Ürün ilk etapta yatırım sitesinden belkide 1 milyon dolar kazanmış gibi gözükebilir. Ama Global olarak piyasaya yayıldığında bu iş fikri yarım milyar dolar değerine bile ulaşabilir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here