Gof ile yeni mezunlardan emeklilere kadar herkes kendi işinin sahibi oluyor

Türkiye’nin her noktasına ulaşarak kendi işini kurmak isteyenlere kolaylıklar getiren GOF(Garanti Online Fatura), kendi işinin patronu olmak isteyen; yeni mezun, çalışan, ev kadını, emekli olan herkese peşinatsız 36 taksit imkânı ile on beş gün içerisinde GOF bayisi kuruyor.

2006 yılında hizmete giren ve bugün girişimcilerinin gücüyle Türkiye genelinde 348 şubeye ulaşan GOF(Garanti Online Fatura), hayatı kolaylaştıran hizmetler üzerine kurulan ve ihtiyacınız olan tüm hizmetleri tek bir noktadan sağlayan bir kuruluş”¦ Her yaştan yatırımcıya uygunluk gösteren bu iş modeli; yeni mezunlardan, iş hayatını yarım bırakan kadın girişimcilere, iş sahibi olup bir yandan da kendi işini kurmak isteyen yatırımcısından emeklisine kadar birçok potansiyel girişimci adaylarını aynı noktada buluşturuyor.

İş sahibi olup gelir seviyesini emeğinin altında bulanların, Anadolu da iş bulamayıp büyük şehirlere iş bulmak için gelenlerin, “artık kendi işimin sahibi olmak istiyorum” diyenlerin sayısı oldukça fazla”¦ Böyle bir açığın farkına vararak özel bir iş modeli geliştiren GOF, risk almadan kendi işinizi kurup üstelik bunu hiç peşinat ödemeden 36 ay vadeyle sağlayacağınız yeni bir iş fırsatı sunuyor. Emeğinizi kendi işletmenizde kendi düzeninizle kazanca dönüştüreceğiniz GOF bayisi ayda 3–5 bin TL arasında standart bir gelir imkânı da sağlıyor. Başvurunuzun ardından 15 gün içerisinde anahtar teslim ile işinizi sunan firma, hizmetinin geri dönüşünden emin olduğu için kredilendirmeyi de kendisi yapıyor.

Detaylı bilgi için;
www.garantionlinefatura.com

Tel: 0216 347 09 08

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here