Google Play (Android) en iyi 5 hava durumu uygulaması

Google Play (Android) en iyi 5 hava durumu uygulaması 1
Google Play (Android) hava durumu uygulaması 1

Google Play‘deki android uygulamalar arasından türkçe olarak yayınlanan en iyi 5 hava durumu uygulamasını yazımızda toparladık. Hava durumu uygulamalarının görselleri ve özelliklerinin yer aldığı yazımızda ayrıca; 5 türkçe hava durumu uygulaması arasından seçtiğiniz hava durumu android uygulamasını vermiş olduğumuz bu linkten —> google play hava durumu uygulaması indirebilirsiniz.

Not : Hava durumu uygulamaları google play’deki ücretsiz uygulamalar arasından seçilmiştir. Google play hava durumu uygulama

Google Play (Android) hava durumu uygulaması 1
Google Play (Android) hava durumu uygulaması 1

1.En iyi 5 hava durumu uygulaması : Meteoroloji Genel Müdürlüğü : Meteoroloji Genel Müdürlüğü, Cumhuriyet’in ilk yıllarından bu yana gözlem ve hava tahmini çalışmalarını sürdürmekte; kamuya, özel sektöre ve halkımıza hizmet vererek onların güvenini kazanma yolunda çalışmalarına durmaksızın devam etmektedir. Gelişmiş teknoloji altyapısı ve 24 saat kesintisiz çalışan personeli ile %90’lara varan hava tahmin tutarlılığı sağlayan kurumumuz, meteorolojik ürün ve hizmetleri teknolojinin elverdiği her ortamda kullanıcılara ulaştırmaktadır.

Meteoroloji Genel Müdürlüğü Uygulamasının Özellikleri

  • İl ve ilçelere ait tahmin bilgileri ve son durum bilgileri
  • Meteorolojik ihbar ve değerlendirmeler
  • Uydu ve radar görüntüleri
  • Havacılık amaçlı meteorolojik bülten sorgulama
  • Denizlerimize ait detaylı ve haritalı tahmin raporları
  • Deniz suyu sıcaklıkları
  • Widget eklentisi

Meteoroloji Genel Müdürlüğü Uygulaması Önemli Notlar

  • Widget eklentisi farklı cihazlarda ekran çözünürlüğü sorunu vermektedir. Bu sorun yeni güncellemede giderilecektir.
  • İşletim sistemi sürümü Android 2.1 olan cihazlar, “uygulamayı hafıza katına taşı” özelliğini desteklemedği için hafıza kartına taşıma özelliği kullanılmamıştır.

Meteoroloji Genel Müdürlüğü hava durumu uygulamasını bu linkten indirebilirsiniz. 

Google Play (Android) hava durumu uygulaması 2
Google Play (Android) hava durumu uygulaması 2

2.En iyi 5 hava durumu uygulaması : NTV Hava : Türkiye’nin öncü markası NTV’den yepyeni bir uygulama: NTV Hava. NTV Hava uygulamasında tüm şehirlerin hava durumunu detaylı inceleyebilir, Türkiye için deniz suyu sıcaklıkları ve kar kalınlıklarını görüntüleyebilirsiniz. Merkez şehirlerle ilgili yaşam bilgilerine ulaşarak, gününüzü havaya göre planlayabilirsiniz.

NTV Hava hava durumu android uygulamasını bu linkten indirebilirsiniz. 

Google Play (Android) hava durumu uygulaması 3
Google Play (Android) hava durumu uygulaması 3

3.En iyi 5 hava durumu uygulaması : Hava Durumu Public Servis : Türkiye’de ki tüm şehirlerin 5 günlük hava durumu tahminlerini cep telefonunuzdan her an öğrenebileceğiniz bir uygulamadır. Bu uygulama Andorid kullanıcılarına en güncel hava durumu bilgisi sunmayı hedeflemektedir. Kullanım, internet bağlantısı gerekmektedir. Wi-Fi yada 3G/Edge bağlantıları ile uyumlu olarak çalışmaktadır.

Hava Durumu Public Servis hava durumu uygulamasını bu linkten indirebilirsiniz. 

Google Play (Android) hava durumu uygulaması 4
Google Play (Android) hava durumu uygulaması 4

4.En iyi 5 hava durumu uygulaması : Hava Durumu Androturk : Anlık ve günlük hava durumu bilgilerine en kolay, sade ve pratik şekilde ulaşın. Türkçe ve Türkiye için geliştirdiğimiz anlık ve günlük hava durumu bilgilerine en kolay, sade ve pratik şekilde ulaşmanızı amaçlayan hava durumu uygulaması. Uygulamamızı beğendiyseniz lütfen puan verin, daha fazla kişiye ulaşmasına aracı olun.

Hava Durumu Androturk hava durumu uygulamasını bu linkten indirebilirsiniz. 

Google Play (Android) hava durumu uygulaması 5
Google Play (Android) hava durumu uygulaması 5

5.En iyi 5 hava durumu uygulaması : Hava Durumu Tristit Türkiye : Sürpriz hava şartları planlarınızı alt üst etmesin! Hava durumu öğrenin zamanınızı daha güzel geçirin.

Hava Durumu Tristit Türkiye uygulamasını bu linkten indirebilirsiniz.

Google Play Hava Durumu Uygulamaları – Android Hava Durumu Uygulamaları – En iyi 5 hava durumu uygulaması – Ücretsiz en iyi 5 hava durumu uygulaması

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here