Gözlükte selfservis Opmar’la

Dünyanın gözde markalarını Türk Tüketicisinin beğenisine “SELFSERVİS” sistemiyle sunan Opmar Optik, Türkiye genelinde franchising veriyor. Başlangıç için 25 bin dolara ihtiyaç duyarken yatırım tutarınız100 bin dolar civarında gerçekleşiyor. OPMAR OPTİK, HİZMETİNİN aksamadan gerçekleştirilmesi; dilek ve şikayetlerin giderilmesi buna bağlı olarak müşteri hizmet takibinin yapılması için ON LINE sistemiyle teknolojiden vazgeçmeyen OPMAR OPTİK Mağazaları “MARKA” olma özelliklerini koruyarak sektöre hizmet vermeye devam ediyor.

Opmar Optik Bayilik
Opmar Optik Bayilik

Opmar Optik Mağazalarının satışa sunduğu Dünya Markalarının her biri Türk Tüketicisinin tarzını belirleyerek modayı takip etmelerine yardımcı oluyor. Opmar Optik Mağazaları İstanbul’da 7, Ankara’da 2, İzmir’de 1, Muğla’da 1, Corner Mağazamız; HIT SUNGLASSES Aymerkez Alışveriş Merkezinde 1 noktada olmak üzere Müşterilerimize hizmet vermektedir. Türkiye genelinde mağaza zincirini oluşturarak Türk Tüketicisine, üstün hizmet anlayışıyla birlikte; Dünyaca Ünlü Dev Markalar ve Modellerini sunuyor.

Opmar İLETİŞİM MERKEZ
Adres: Darülaceze Cad. Nadide Sok. Sesa Plaza No: 30 Şişli / İstanbul
Tel: (0212) 314 00 75 – Fax: (0212) 221 88 66
WebSite:  www.opmar.com.tr

3 YORUMLAR

  1. şubat 2010 da osse markalı güneş gözlüğü aldım. dün gözümden çıkarırken gözlüğümün sapı kırıldı.vidasından falan çıkmadı resmen metali kırıldı zaten taşları da teker teker düşüyordu buyüzden gzlüğümün değiştirilmesini istiyorum.daha borcunu ödüyorum.

  2. Ankamall OPMAR dan(ANKARA) geçen yıl oğluma sting marka gözlük aldık. Ekim ayında tek sapı kırıldı. Ogünden bu tarafa bekliyoruz .Allahışkına bu gözlüğü satarken 2 yıl garantisi var dendi. Şimdi üçay bekletildikten sonra üretimi yok getirin sap değiştirelim dendi. Çocuğun yedek gözlüğü yok 3gün bırakamıyoruz. Yedek gözlükte vermiyorlar. Ben sizden sıradan bir gözlük almadım StingM46-18568 lütfen kayıtlara bakılsın mümkünse eşdegeri ile değiştirilsin. Ben opmarın 10 yıllık müşterisiyim daha öncede Rayban bir gözlüğümün sapı 1 hafta içinde gelmişti. Bunun üretiminin olmadığına pek inanmadım! Çünkü 03/03/2009 aldık.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here