Grouptrio’dan bedelsiz yatırım imkânı

Bardakta Mısır Dolcee Lattee, Hot Dog Piccolo Italiano, Bardakta Makarna Mia Macarna ve Vitamin Bar markaları ile 25 şubeye ulaşan Grouptrio International, girişimcilere franchise bedeli olmadan yatırım imkânı sunuyor. Trio zincirinin kurucusu Burhan Çinko, franchise bedeli almadıkları sistemde girişimcinin aidatlı bir sisteme bağlanacağını söyledi. Çinko, bir teminat mektubu aldıkları girişimcilerin sözleşme süresince aidatları kendilerine aylık olarak ödeyeceğini belirtti.

“Kâr marjı en yüksek markaları yönetiyoruz” diyen Çinko, “Girişimci adayların anlaşmalı olduğumuz bankalardan 5 bin TL’den 25 bin TL’ye kadar kredileri hazır. Aynı zamanda ana distribütörle yapılacak tüm alışverişler kredi kartı avantajıyla elinizin altında” dedi. Güçlü girişimciler için “Bölge Master Franchisor” sistemini geliştirdiklerini kaydeden Çinko, Türkiye’nin 7 bölgesinde bölge franchise’ı vereceklerini ve ilk bölge master franchise’ını İç Anadolu Bölgesi’nde Şehriyar Alışveriş ve Eğlence Merkezleri’ne verdiklerini açıkladı.

Migros’ta şube açacak

Fuar öncesi Migros’la yaptıkları yeni bir anlaşma ile moral bulduklarını anlatan Çinko, yaklaşık 1 yıldır Migros ile görüştüklerini, Migros’un 3 ve 5 M mağazalarında 2 bin TL’lik sabit kiralarla şubeler açacaklarını kaydetti. Çinko, “2008’de 25 şubeye ulaştık, birçok anlaşma da imza aşamasında. Migros’la yaptığımız anlaşma ve yeni franchise koşullarımız bizi bu yıl 100 şubeye ulaştıracaktır” diye konuştu.

Kaynak:Referans

3 YORUMLAR

  1. tam bir kucuk kasaba tuccarisiniz bence.azcik kafanizi zorlayip neden yeni bisey denemeye calismazsiniz ki?oysa bunlari yapacak gucunuz varsa yeni seylerde yapabilirsiniz.misir makarna meyve suyu tuttu diye 3 unu biyerde toplayip carsamba pazarcisi gibi satmak hic yaratici degil…insanlari yakmayin lutfen.kendinizide…

  2. Nuvit bey'e tamamen katılıyorum. İnsanları kendi hayal dünyanıza hapsetmeyin. İnsanlar 500 tl peşinde koşmuyor, aynı sözde bölge franchisörü veren firma gibi hayatını kurtarmaya çalışıyor. Yoksa ne gerek var franchise almaya, isteyen herkes sadece su satsa inanın ayda en az 500 kazanır, bırakın insanlarla dalga geçmeyi……………………….

  3. işportacılık hocam bunun adı.ben lise okurken yazları hazlanmış mısır satardım onun koçasız soslu olanı ama ayı olay süt mısııır diye bağırttırırlar bide ilerde tam olur boş işler bunlar booş.macera işleri bırakıp gercedk hayata dönmeli bence:))

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here