GROW Dünyanın en esnek mobilya sistemi

GROW! Mobilya sektöründe farklı bir iş fikri

Şimdiye kadar tasarlanmış dünyanın en esnek mobilya sistemi Grow % 95 havadan yapılmış. MOVISI modüler mobilya şirketi tarafından Paris’te tasarlanmış ve Almanya’da üretilen bu ürün fon arayışına girdi ve İndiegogo üzerinden destek almaya başladı.

Grow uygulama

GROW modüler mobilya ile evinizde veya ofisinizde güzel ve işlevsel bir iç mekan tasarımı yapabilirsiniz. Sistem, kullanıcıların sınırsız konfigürasyonlarına ve değişen ihtiyaçlara göre bir iç mekanı kolayca değiştirme imkânı sağlayan tek bir unsur üzerine kuruluyor. GROW Sadece tek bir malzemeden üretiliyor. Bu da ARPRO EPP, % 95 hava içeren % 100 geri dönüştürülebilen yüksek performanslı bir plastik köpük.

Grow ile Bir milyon olasılık
Sistem, sonsuz yapılandırmaları ve iç mekanınızı ihtiyaçlarınıza göre değiştirme olanağı sağlayan bir ana unsur üzerine kurulur. Benzersiz bir görünüm elde etmek için tüm bileşenlerin renklerini karıştırın ve eşleştirin. GROW ile tüm odaları yeniden tasarlayabilirsiniz.

Su geçirmez ve antibakteriyel olan ürün, mutfak veya banyolarınız için mükemmel bir mobilya parçası olabilir. Depolama, kitap rafı veya oturma yeri gibi bir mçok yapıyı kendiniz yapabilirsiniz. İhtiyaçlarınız değiştikçe, konfigürasyonları dakika içinde ve herhangi bir araç olmadan istediğiniz zaman yeniden düzenleyebilirsiniz.

GROW! Ana modül, konektörler ve kapak ve arka parça (oturma için stabilite kostüm olarak da kullanılmaktadır) olmak üzere yalnızca üç bileşenden oluşan hafif bir modüler sistem olarak tasarlanmıştır.

Nasıl çalıştığını görmek için videoyu izleyin

İşte Grow modüler mobilya ile yapabileceklerinizin birkaçı:

  • Bağımsız raflar veya depolar
  • Duvara monte raflar veya ekran
  • Bağımsız bölüm / oda bölücü / duvar / kefenli yürüyüş yolları
  • Oda içi kurulum / koparma / gayrı resmi toplantı alanları
  • Koltuk ve tezgah
  • Barlar ve sayaçlar, komodin, sehpa
Grow fiyatlandırma

GROW Siyah ve beyaz olarak iki renk üretiliyor.İsterseniz, tüm bileşenlerin renklerini karıştırıp eşleştirebilirsiniz. Ürün ayrıca kimyasallara, antibakteriyel ve suya dayanıklıdır. Üzerine dökülen bir içeceği sadece nemli bir bezle silmeniz yeterlidir.

Movisi’nin imzasını taşıyan, ARPRO EPP (Genişletilmiş Polipropilen) olarak bilinen yüksek performanslı plastik köpükten üretilmiştir. Basitleştirmek için: % 95 hava ve% 5 Tupperware (PP) kullanılmıştır. Malzeme güçlüdür ve sağlamdır, ancak son derece hafiftir, böylelikle GROW’unuzu değiştirebilir ve taşıyabilirsiniz! Modül başına ağırlık; 300 gramdır.

Ultra dayanıklı
Şok emici bir malzemeden yapıldığı için yaralanmalara veya zemine düşürmekten kaynaklanan hasarlardan endişelenmenize gerek yoktur. Çocuklar için de çok güvenlidir. Tamamen toksiksizdir, emisyonsuzdur, alerji dostudur ve yemek yiyebilecek kadar güvenlidir (gıda onaylıdır )!

Bu ürün parçalar halinde satılmaktadır ve İndiegogo sitesinde fon toplamaya devam etmektedir. Ürünle ilgilenenler bu linkten detayları inceleyebilir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here