Gül Şeklinde Krem İle Kozmetik İnovasyon

Gül Şeklinde Krem İle Kozmetik İnovasyon

Yeni fikirleri ve inovatif çözümleri ile ünlü Japonya şimdi de gül şeklinde krem çıkaran bir kozmetik yeniliğe imza attı.

kanebo-kalp-seklinde-krem

Japonya’da oldukça ünlü olan kozmetik firması Kanebo tarafından geliştirilen yeni bir krem şişesi, görenleri hayrete düşürüyor. Sosyal medya üzerinden büyük sükse yapan ve binlerce kez paylaşılan yeni nesil krem şişesi için şimdiden yüzlerce kişi sipariş talebinde bulundu. Ancak firma ürünün henüz piyasaya sürülmediğini ve 2017 yılında satışa başlanılacağını açıkladı.

Sahip olduğu özel tasarım başlığı ile kremi kutudan dışarıya çıkaran şişe, kremin gül şeklinde olmasını sağlayan bir dizayna sahip. Ürünün videolarını görenler ise kremi denemek için sabırsızlanıyorlar.

 

Üstteki videodan da görebileceğiniz gibi krem şişesi özel bir püskürtme sistemine ve kremin çıkış kısımlarına sahip. Bu özel dizayn sayesinde krem gül şeklini alabiliyor.

Ürün piyasaya çıkmadan bu kadar talep gördükleri için mutlu olduklaırnı belirten firma yetkilileri aslında böyle bir ilgi göreceklerini tahmin etmediklerini açıkladılar. Bu yolla yeniliklerine de devam etmek istediklerini belirten yetkililer, çiçeklerin kadınlarla özdeşleşmiş olmalarının harika bir şey olduğunu ve ürünlerinde çiçek motiflerini kullanmaya devam etmek istediklerini açıkladılar.

Ürünün tam olarak çıkış tarihi ve fiyat bilgisi henüz verilmemiş durumda. Ancak görülen ilgiden dolayı daha önceden belirlenmiş olan fiyatın artacağı tahmin ediliyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here