Gun Box Echo Özel Silah Kutusu

Gun Box Echo Özel Silah Kutusu 2

İş Fikirleri Gun Box Echo

Silahları seven biriyseniz bu ürün tam size göre. Silahlarınızı güvenli ve rahat bir şekilde ulaşabileceğiniz yer arıyorsanız Gun Box projesi tam olarak size hitap ediyor. Bu ürün ev, ofis, araba ve seyahatleriniz için oldukça uygundur. 18 ay gibi uzun bir pil ömrüne sahip olan Gun Box Echo hızlı erişim teknolojisi sayesinde silahınızı taşımak için mükemmel bir yöntemdir.

Proje tasarlayan ve geliştiren Ryan Hyde tam bir silah tutkunu. Silahlarını daha iyi muhafaza etmek ve gerektiğinde kolaylıkla erişebilmenin bir yolunu arıyordu. Sonun da Gun Box’u geliştirdi.
gun box
Gun Box projesi üzerinde iki yıl gibi bir süre çalıştıkdan sonra İndiegogoda projeyi başlattı. Çoğu silah sahibini sıkıntıya sokan silah muhafaza etmek Gun Box ile çözüme kavuşuyor.

Neredeyse kusursuz bir tasarıma sahip olan Gun Box evinizin bir dekoru gibi görünebilir. 7.25×8,5 inç boyutlarında olan Gun Box silah saklamak için en ideal boyutta üretilmiştir. İndiegogo’da yatırımcılardan toplamayı hedeflediği yatırım 20.000 Dolar olan Ryan Hyde bu hedefi aşarak 58.000 dolardan fazla yatırım toplamayı başardı. 23 gün daha yatırım toplayacak olan proje 200.000 dolar seviyelerine gelebilir.

İndiegogo Gun Box

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here